Todor Toše Proeski

http://www.tose2007.bloger.hr

Početna stranicaPočetna stranica  FAQFAQ  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  STRANICA O TOŠISTRANICA O TOŠI  KNJIGA GOSTIJUKNJIGA GOSTIJU  

Share | 

TEBI TOŠE

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Dani

Broj postova : 127
Registration date : 17.11.2007

PostajNaslov: TEBI TOŠE   8/12/2007, 22:51

Evo pronašla sam jednu knjigu zve se "TEBI" gdje su sadržane razne pjesme, ljubavne, posvećene najbližim i tome sl.
Neke od njih su mi divne pa eto želim ih posvetiti u ovom postu našem anđelu.

"OD NOĆI VIŠE"
Od noći više vredi dan.
Ne, noć više nego dan.
Eh, pusti su obadvoje
kada tu nije drago tvoje.

(kada tu nije najdraže naše) Dani

Evo jedan dio pjesme "Možda spava" posvećena je djevojci ali ja ću to napisati u muškom rodu:

"Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Izvan stvari,iluzija, izvan života,
I s njim spava, neviđena, njegova ljepota;
Možda živi i doći će poslije ovog sna.
Možda spava sa očima izvan svakog zla."

"PRIRODNOJ LJEPOTI NE TREBA UKRASA"
(kao što nije trebalo ni našem Toši)

"Gola ljubav voli samo prirodnu ljepotu.
Posmatraj kako lepa zemlja rađa cveće razne boje!
Gledaj kako bršljani sami od sebe bolje razvijaju svoje grane!
Vidi kako maginja lepše raste u usamljenim pećinama!
Voda zna sama da teče svojim tokom,
iako je niko ne uči.
Obale se sijaju ukrašene šljunkom prirodne boje.
Nikakva umetnost ne može se uporediti
sa prijatnim glasom ptičijih pesama."

(Baš je ovako prirodan i lijep bio naš Toše bez ikakvih uljepšavanja, laži obmana, bio je ono što smo vidjeli tog momenta dok je pjevao, pričao i bio isti sa svima u svako vrijeme baš kao što je i priroda uvijek tako lijepa i bez umjetnosti, samo ono što vidimo i ništa se nije moglo porediti sa njegovim pjesmama i glasom.Sad )

Zadnja promjena: ; 8/12/2007, 23:05; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
tose

Broj postova : 142
Registration date : 08.11.2007

PostajNaslov: Re: TEBI TOŠE   8/12/2007, 23:00

bas ljepi stihovi... cheers
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 514
Registration date : 19.10.2007

PostajNaslov: Re: TEBI TOŠE   8/12/2007, 23:07

da...dirljivo je to čitati...
[Vrh] Go down
LEDENA

Broj postova : 64
Registration date : 11.11.2007

PostajNaslov: Re: TEBI TOŠE   11/12/2007, 19:08

Super su ti ovi stihovi. Ja više ni sama ne znam šta reći, ali eto uvijek se nađe neki način da opišemo njega i njegovu osobnost. Ponekad mrzim ove riječi, ponekad mi ne pružaju nikakvu utjehu, budem ljuta i ne želim prihvatiti da je to sad tako. Nikad se neću pomiriti s tim da je baš on morao umrijeti. Često pomislim, kad čujem negdje neku njegovu pjesmu, da je on tu, da je sve kao što je bilo nekada, poželim samo da je tu negdje, da znam da je živ. Prije bih prihvatila bilo šta drugo ali ovo ne mogu. Mislila sam da će mi s vremenom biti lakše, ali nije. Još uvijek mi je jednako teško i nema promjene.
[Vrh] Go down
Dani

PostajNaslov: Re: TEBI TOŠE   11/12/2007, 21:08

Hvala Vam na pohvalama, ali ja sam napisala samo ono što mislim i osjećam kao i mnogi od nas. Draga Ledena meni je jučer nešto jako teško bilo i nisam mogla da se smirim, samo na pomisao sva se rastužim, sada mi je jasno da vrijeme neće učiniti u ovom slučaju svoje jer svako dan je sve teže. Ne znam ni sama zbog čega sve tako doživljavam ali eto tako je i na ovom forumu se najbolje osjećam jer znam da me Vi svi možete razumjeti. Pozzz za sve članove!
[Vrh] Go down
LEDENA

PostajNaslov: Re: TEBI TOŠE   28/12/2007, 02:09

Ej Dani, gdje si ti, jesi li živa??? Nema te u zadnje vrijeme, zašto??? Pa nedostaješ nam, daj javi se !!!!!!!!!!! Nisi nas valjda ostavila Very Happy?! POZZ SVIMA
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: TEBI TOŠE   29/12/2007, 13:42

LEDENA je napisao/la:
Ej Dani, gdje si ti, jesi li živa??? Nema te u zadnje vrijeme, zašto??? Pa nedostaješ nam, daj javi se !!!!!!!!!!! Nisi nas valjda ostavila Very Happy?! POZZ SVIMA

bio bi to ogromni gubitak...dani je jedna od najaktivnijih članica....svaka joj čast na svemu do sada i samo nastavi tako...!!! cheers
[Vrh] Go down
Dani

PostajNaslov: Re: TEBI TOŠE   29/12/2007, 17:03

Hej raja hvala Vam na ovim divnim riječima tu sam i nikada Vas neću ostaviti, ali moja mama je na žalost jako bila bolesna u ovoj godini pa sada kada je bolje dok su praznici nedam joj da se puno umara maximalno sam je htjela zamjeniti.
Strah me je da se opet nerazboli. Inače se nas dvije podijelimo oko poslova pred praznike, ali sada je bilo 90% na meni pa eto nadam se da ćete me shvatiti i oprostiti mi. POzdrav za sve članove, dobrodošlica za nove drago mi je da nas je sve više i da smo postali tako dobar forum. Admine nadam se da ćeš mi oprostiti! Pozzzz.santa
[Vrh] Go down
LEDENA

PostajNaslov: Re: TEBI TOŠE   29/12/2007, 18:23

Dani je napisao/la:
Hej raja hvala Vam na ovim divnim riječima tu sam i nikada Vas neću ostaviti, ali moja mama je na žalost jako bila bolesna u ovoj godini pa sada kada je bolje dok su praznici nedam joj da se puno umara maximalno sam je htjela zamjeniti.
Strah me je da se opet nerazboli. Inače se nas dvije podijelimo oko poslova pred praznike, ali sada je bilo 90% na meni pa eto nadam se da ćete me shvatiti i oprostiti mi. POzdrav za sve članove, dobrodošlica za nove drago mi je da nas je sve više i da smo postali tako dobar forum. Admine nadam se da ćeš mi oprostiti! Pozzzz.santa

Žao mi je zbog tvoje mame, nadam se da će biti dobro u ovoj godini. Baš sam se bila zabrinula za tebe! Drago mi je da si tu, falila si mi, stvarno !!! Pusa
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: TEBI TOŠE   30/12/2007, 02:29

Dani je napisao/la:

sve je u redu...želimo ti svi da mama poptuno ozdravi...ti joj samo pomogni koliko god možeš...a ovdje dođi kada i ako stigneš...prvo sredi to oko poslova...i pomogni mami dok joj nije dobro...pozdrav
[Vrh] Go down
mimi

Broj postova : 37
Registration date : 23.12.2007

PostajNaslov: Re: TEBI TOŠE   30/12/2007, 03:18

Admin je napisao/la:
Dani je napisao/la:

sve je u redu...želimo ti svi da mama poptuno ozdravi...ti joj samo pomogni koliko god možeš...a ovdje dođi kada i ako stigneš...prvo sredi to oko poslova...i pomogni mami dok joj nije dobro...pozdrav

ma bit će ona dobro,pogotovo kad ima takav oslonac u tebi...šaljem pozitivnu vibru mami i svim forumašima..cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
Dani

PostajNaslov: Re: TEBI TOŠE   30/12/2007, 13:33

Hvala Vam puno na ovoj podršci stvarno ste pravi prijatelji. Ali evo mene opet već danas opet pišem jednostavno kada jednom nešto napišeš vuče te opet isto jer je ovo stvarno super, super forum sa najboljim članovima hvala Vam od srca ljudi volim Vas sve! Pozzzz.....
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: TEBI TOŠE   30/12/2007, 14:19

Dani je napisao/la:
Hvala Vam puno na ovoj podršci stvarno ste pravi prijatelji. Ali evo mene opet već danas opet pišem jednostavno kada jednom nešto napišeš vuče te opet isto jer je ovo stvarno super, super forum sa najboljim članovima hvala Vam od srca ljudi volim Vas sve! Pozzzz.....

hvala na pohvalama za forum...da to barem i drugi prepoznaju
[Vrh] Go down
tose fan forever

Broj postova : 71
Registration date : 30.05.2008

PostajNaslov: Re: TEBI TOŠE   31/5/2008, 20:05

Admin je napisao/la:
Dani je napisao/la:

eve i jas se priklucuvam vo pofalbite..definitivno ova e najubaviot forum za Tose i vi blagodaram sto go napravivte i sigurna sum deka site zaedno ke go odrzuvame uste mnogu dolgo Very Happy
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: TEBI TOŠE   15/11/2008, 23:58

tose fan forever je napisao/la:
Admin je napisao/la:
Dani je napisao/la:

eve i jas se priklucuvam vo pofalbite..definitivno ova e najubaviot forum za Tose i vi blagodaram sto go napravivte i sigurna sum deka site zaedno ke go odrzuvame uste mnogu dolgo Very Happy

ahhh ocito da ovaj forum ima losu sudbinu..nikako da se pokrene...Sad
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: TEBI TOŠE   

[Vrh] Go down

TEBI TOŠE
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Vicevi