Todor Toše Proeski

http://www.tose2007.bloger.hr

Početna stranicaPočetna stranica  FAQFAQ  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  STRANICA O TOŠISTRANICA O TOŠI  KNJIGA GOSTIJUKNJIGA GOSTIJU  

Share | 

Toše na TV

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
tm

Broj postova : 1
Registration date : 26.11.2007

PostajNaslov: Toše na TV   26/11/2007, 12:49

Pozdrav svima!

kratka informacija - večeras (26.11.) na HTV1 u emisiji Latinica koja će biti prikazana pod nazivom Karizma u 2 termina:
20:10 Karizma1, 21:20 Karzima2 (repriza u: 03:52)

bit će prikazana i posebna reportaža o Toši!

uvodna riješ o emisiji sa web stranice hrt-a:

Naslov epizode: Karizma
Večeras u "Latinici" govorimo o karizmi. Nijedno stoljeće kao ovo iza nas nije iznjedrilo toliko karizmatskih vođa kao što su bili Hitler, Staljin, Churchill, Gandhi, Tito, Homeini, Kennedy... Što je zapravo karizma? Je li ona Božji dar, osobina ličnosti ili društveni odnos? Ili sve to zajedno? Gdje je granica broja sljedbenika koja određuje nekog kao karizmatsku ličnost? Zašto ljudi padaju na karizmu? Termin karizma teološkog je porijekla i susrećemo ga još u poslanicama sv. Pavla. Označava osobinu neke ličnosti na temelju koje ona vrijedi kao iznimna i zahvaljujući kojoj je njezini sljedbenici smatraju natprirodnom i nadljudskom, no svakako dostupnom moćima i osobinama. Takva se osoba smatra bogomdanom ili uzornom i stoga tretira kao vođa, uzor ili ideal. U vremenima neizvjesnosti i kaosa u zajednici, osoba koja ima karizmu pokušava masama, nerijetko izmanipuliranim, pokazati "pravi put" za izlaz iz krize i ponovno integrirati zajednicu. No karizma nije bitna samo u svijetu teologije i politike. Uspjeh u poslovnom životu, te u svijetu masovne kulture i zabave, također bitno ovisi o tome je li netko karizmatičan. O svemu tome u večerašnjoj emisiji."
[Vrh] Go down
Toshyca

Broj postova : 252
Registration date : 17.11.2007

PostajNaslov: Re: Toše na TV   26/11/2007, 16:34

tm je napisao/la:
Pozdrav svima!

kratka informacija - večeras (26.11.) na HTV1 u emisiji Latinica koja će biti prikazana pod nazivom Karizma u 2 termina:
20:10 Karizma1, 21:20 Karzima2 (repriza u: 03:52)

bit će prikazana i posebna reportaža o Toši!

uvodna riješ o emisiji sa web stranice hrt-a:

Naslov epizode: Karizma
Večeras u "Latinici" govorimo o karizmi. Nijedno stoljeće kao ovo iza nas nije iznjedrilo toliko karizmatskih vođa kao što su bili Hitler, Staljin, Churchill, Gandhi, Tito, Homeini, Kennedy... Što je zapravo karizma? Je li ona Božji dar, osobina ličnosti ili društveni odnos? Ili sve to zajedno? Gdje je granica broja sljedbenika koja određuje nekog kao karizmatsku ličnost? Zašto ljudi padaju na karizmu? Termin karizma teološkog je porijekla i susrećemo ga još u poslanicama sv. Pavla. Označava osobinu neke ličnosti na temelju koje ona vrijedi kao iznimna i zahvaljujući kojoj je njezini sljedbenici smatraju natprirodnom i nadljudskom, no svakako dostupnom moćima i osobinama. Takva se osoba smatra bogomdanom ili uzornom i stoga tretira kao vođa, uzor ili ideal. U vremenima neizvjesnosti i kaosa u zajednici, osoba koja ima karizmu pokušava masama, nerijetko izmanipuliranim, pokazati "pravi put" za izlaz iz krize i ponovno integrirati zajednicu. No karizma nije bitna samo u svijetu teologije i politike. Uspjeh u poslovnom životu, te u svijetu masovne kulture i zabave, također bitno ovisi o tome je li netko karizmatičan. O svemu tome u večerašnjoj emisiji."
čula sam to..ali ipak hvala na informaciji..Jedva čekam večeras da vidim šta će reći o našem anđelu:))
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 514
Registration date : 19.10.2007

PostajNaslov: Re: Toše na TV   26/11/2007, 18:27

evo ja sam sada saznao...pogledat ću...

P.S. Promjenio sam ime teme,jer nije moglo ostati tema pod nazivom "D"...pozz
[Vrh] Go down
Toshyca

PostajNaslov: Re: Toše na TV   26/11/2007, 20:10

Admin je napisao/la:
evo ja sam sada saznao...pogledat ću...

P.S. Promjenio sam ime teme,jer nije moglo ostati tema pod nazivom "D"...pozz
dobro si uradio...kad sam vidila da piše D,kontam šta je ovo..mislim,nema nikakvog značenja..
[Vrh] Go down
Toshyca

PostajNaslov: Re: Toše na TV   26/11/2007, 22:13

Evo počinje Latinica:)))..Jedva čekam šta će reći o našem anđelu:)))..Ma vjerovatno sve najbolje..Tema je karizma..a on je baš imao posebnu karizmu..Nešto je zračilo iz njega...iz njegovih slatkih okica...
[Vrh] Go down
tose

Broj postova : 142
Registration date : 08.11.2007

PostajNaslov: Re: Toše na TV   29/11/2007, 15:22

a i sad u subotu na cmc-u je 2 dio dokumentarca o tosi....
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Toše na TV   29/11/2007, 19:34

tose je napisao/la:
a i sad u subotu na cmc-u je 2 dio dokumentarca o tosi....

nisam pogledao prvi dio...samo,kada je to točno,u koliko sati?
[Vrh] Go down
tose

PostajNaslov: Re: Toše na TV   29/11/2007, 21:37

u 20.00
[Vrh] Go down
Toshyca

PostajNaslov: Re: Toše na TV   29/11/2007, 22:12

ja nemam CMC..Sad...Imam monet i na tom programu u gornjem desnom kutu je program CMC,a dole ispod se mogu slati poruke,oglasi i drugo...ali to je malo...šteta..
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Toše na TV   15/12/2007, 11:23

bilo je nešto malo jučer na RTL u Explosiv-u mislim o Toši...to povodom preuzimanja priznanja nekog šta je uzela Ljiljana Petrović.Vidio sam malo pred kraj pa neznam ništa točno o tome...ali evo da vas informiram
[Vrh] Go down
Toshyca

PostajNaslov: Re: Toše na TV   15/12/2007, 17:03

Admin je napisao/la:
bilo je nešto malo jučer na RTL u Explosiv-u mislim o Toši...to povodom preuzimanja priznanja nekog šta je uzela Ljiljana Petrović.Vidio sam malo pred kraj pa neznam ništa točno o tome...ali evo da vas informiram
bilo je na još jednom programu ja mislim..ne znam na kojem..Vidjela sam to...A ima i na hrt2 reklama za njegov CD Ako me pogledaš u oči koji nije bilo moguć kupiti u Hrvatskoj..Sad ga ima za kupit i ko kupi taj CD taj novac se donira za djecu neku glazbenu školu ja mislim..Tako mi je žalosno glerdati reklamu.. Sad
[Vrh] Go down
tose

PostajNaslov: Re: Toše na TV   4/1/2008, 17:16

slaven bilic je covjek godine a tose ja najhumaniji i najbolji covjek godine..
drago mi je da su za to tosu proglasili..
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Toše na TV   4/1/2008, 18:18

tose je napisao/la:
slaven bilic je covjek godine a tose ja najhumaniji i najbolji covjek godine..
drago mi je da su za to tosu proglasili..

da..a i Bilić je zaslužio tu titulu...
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Toše na TV   

[Vrh] Go down

Toše na TV
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.