Todor Toše Proeski

http://www.tose2007.bloger.hr

Početna stranicaPočetna stranica  FAQFAQ  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  STRANICA O TOŠISTRANICA O TOŠI  KNJIGA GOSTIJUKNJIGA GOSTIJU  

Share | 

Ljiljana Petrović

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Webmaster
Admin
Admin

Broj postova : 120
Registration date : 03.11.2007

PostajNaslov: Ljiljana Petrović   25/11/2007, 00:22

http://toshe4ever.bloger.hr/post/tosine-menadzerica-ekskluzivno-za-novu-tv/535674.aspx
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 514
Registration date : 19.10.2007

PostajNaslov: Re: Ljiljana Petrović   25/11/2007, 00:24

jesi ti lud...pa ovo je u sklopu mog bloga forum i mjesto da od tamo bude link ti metneš s nekog 5 sranja...al dobro
[Vrh] Go down
Dani

Broj postova : 127
Registration date : 17.11.2007

PostajNaslov: Re: Ljiljana Petrović   30/11/2007, 20:44

U novoj "Gloriji" veliki intervju sa Ljiljanom Petrović i sve o njenom životu. Pričala je i o poslovnom i privatnom odnosu sa Tošom. Čini mi se da je iskrena ta žena izgleda da je Tošu zaista voljela kao sina kojeg nije imala.
[Vrh] Go down
Toshyca

Broj postova : 252

PostajNaslov: Re: Ljiljana Petrović   30/11/2007, 21:18

Admin je napisao/la:
jesi ti lud...pa ovo je u sklopu mog bloga forum i mjesto da od tamo bude link ti metneš s nekog 5 sranja...al dobro
s nekog 5 sranja jeli..to neko sranje je moj blog...i šta ima veze odakle je stavio..
[Vrh] Go down
Toshyca

PostajNaslov: Re: Ljiljana Petrović   30/11/2007, 21:24

Dani je napisao/la:
U novoj "Gloriji" veliki intervju sa Ljiljanom Petrović i sve o njenom životu. Pričala je i o poslovnom i privatnom odnosu sa Tošom. Čini mi se da je iskrena ta žena izgleda da je Tošu zaista voljela kao sina kojeg nije imala.
ima li u toj gloriji tošinih slika ili je samo ona..da ne kupujem bezze..ona me ne zanima
[Vrh] Go down
Dani

PostajNaslov: Re: Ljiljana Petrović   30/11/2007, 21:43

Toshyca je napisao/la:
Dani je napisao/la:
ima li u toj gloriji tošinih slika ili je samo ona..da ne kupujem bezze..ona me ne zanima

Imaju 3 njegove male sličice, na jednoj je stvarno presladak u društvu je sa nekim društvom i Ljiljanom, na jednoj je također sa Ljiljanom na nekoj stanici ili aerodromu ne znam baš šta je u zelenoj trenerci i na trćoj je također sa Ljiljanom i producentom Mirom Buljanom. U stvari on je uvijek presladak šta ja to pišem nema slike gdje ne izgleda prelijepo, simpatično i sve sa prefiksom naj!
[Vrh] Go down
Toshyca

PostajNaslov: Re: Ljiljana Petrović   30/11/2007, 22:45

Dani je napisao/la:
Toshyca je napisao/la:
Dani je napisao/la:

Imaju 3 njegove male sličice, na jednoj je stvarno presladak u društvu je sa nekim društvom i Ljiljanom, na jednoj je također sa Ljiljanom na nekoj stanici ili aerodromu ne znam baš šta je u zelenoj trenerci i na trćoj je također sa Ljiljanom i producentom Mirom Buljanom. U stvari on je uvijek presladak šta ja to pišem nema slike gdje ne izgleda prelijepo, simpatično i sve sa prefiksom naj!
tu sliku u trenervi imam na kompu...mislim da imam i tu s društvom..Mislim da neću kupovati gloriju,čuvat ću za druge novine u kojima će doći nešto više o našem anđelu...Šta će mi samo 3 male sličice a već ih imam...I imam intervju od Ljilje tako da mi ne treba
[Vrh] Go down
tosyc@

Broj postova : 33
Registration date : 02.12.2007

PostajNaslov: Re: Ljiljana Petrović   2/12/2007, 21:04

Dani je napisao/la:
I j@ mislim d@ je Ljilj@n@ voljel@ Tošu i d@ je puno ucinil@ z@ njeg@ @ s@d to sto govore z@ te r@cune to ne zn@m @li zn@m d@ je ucinil@ puno z@ n@seg Toset@ i d@ g@ je voljel@ . . P@ posvetil@ mu je cijeli zivot @ i Tose je nju volio .
[Vrh] Go down
Toshyca

PostajNaslov: Re: Ljiljana Petrović   2/12/2007, 22:44

tosyc@ je napisao/la:
Dani je napisao/la:
I j@ mislim d@ je Ljilj@n@ voljel@ Tošu i d@ je puno ucinil@ z@ njeg@ @ s@d to sto govore z@ te r@cune to ne zn@m @li zn@m d@ je ucinil@ puno z@ n@seg Toset@ i d@ g@ je voljel@ . . P@ posvetil@ mu je cijeli zivot @ i Tose je nju volio .
Ja ne vjerujem više nikome...jer se svašta priča..Pravu istinu znaju samo Bog i naš anđeo..Ljiljana je u intervjuu na Novoj TV rekla da nije imala tajnih računa i sve objasnila...a evo večeras će u Red Carpetu biti opet ona..Gledala sam najavu..Kaže Ljiljana je ponosna što je Makedoniji dužna ne znam sad točno koliko novca...Ne znam više šta da mislim...Možda ga je ona stvarno voljela i on je volio nju ali da ga je toliko voljela ne bi ga iskorištavala i ne bi bila dužba novac Makedoniji..Ma ne znam..uglavnom zasad ne vjerujem nikome..
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Ljiljana Petrović   2/12/2007, 22:54

svi lažu na sve strane...nema smisla vjerovat nekom...
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Ljiljana Petrović   2/12/2007, 23:57

Toshyca je napisao/la:
Admin je napisao/la:
s nekog 5 sranja jeli..to neko sranje je moj blog...i šta ima veze odakle je stavio..

aha nisam znao...al ima veze zato jer je ovo forum u sklopu moga bloga i link je trebao biti od tamo...al dobro...šta čemo sad
[Vrh] Go down
Dani

PostajNaslov: Re: Ljiljana Petrović   3/12/2007, 00:10

Baš me interesuje šta će večeras pričati, ako bude još jedna verzija pa stvarno je onda bezveze. U pravu si Toshica ni ja više nevjerujem nikome. Samo dragi Bog i naš Toše znaju pravu istinu!
[Vrh] Go down
Dani

PostajNaslov: Re: Ljiljana Petrović   4/12/2007, 00:26

Opet mi je bila nekako iskrena sinoć u Red carpet-u na novoj tv. Više ne znam šta da mislim. Bila je dobra u svom poslu, ipak je ona zaslužna jednim dijelom za Tošin uspijeh znala je voditi posao ugovarati koncerte. Ali jednim dijelom je trebala biti možda odgovornija pri putovanjima. Ipak je radila sa jako popularnim i važnim pjevačem, a pri tome i omiljenim. Šta Vi mislite?
[Vrh] Go down
Toshyca

PostajNaslov: Re: Ljiljana Petrović   4/12/2007, 01:00

Dani je napisao/la:
Opet mi je bila nekako iskrena sinoć u Red carpet-u na novoj tv. Više ne znam šta da mislim. Bila je dobra u svom poslu, ipak je ona zaslužna jednim dijelom za Tošin uspijeh znala je voditi posao ugovarati koncerte. Ali jednim dijelom je trebala biti možda odgovornija pri putovanjima. Ipak je radila sa jako popularnim i važnim pjevačem, a pri tome i omiljenim. Šta Vi mislite?
u pravu si ali kao što sam već rekla ne vjerujem nikome..zato jer se svašta priča.otkud mi znamo jel ona govori istinu..možda samo zna dobro glumit,a možda je i suprotno...ma ne znam..Neću uopće s tim da se zamaram...Meni je svejedno,bila istina ili ne..Šta nam vrijedi sve to kad više nema našeg anđela i ništa ga ne može vratiti...
[Vrh] Go down
Kikica

Broj postova : 11
Registration date : 04.12.2007

PostajNaslov: Re: Ljiljana Petrović   6/12/2007, 01:06

Lično mislim da je Ljiljana dobro radila svoj posao. Naravno da uvijek postoji nešto o čemu se dvoje ljudi ne može dogovoriti. Onda na scenu stupa kompromis. Mislim da su se Toše i Ljilja dobro slagali, i da je Toše bi odličan dečko koji je znao tačno šta želi. Ljilja mu je pomagala da to ostvari. Nažalost od smrti ga nije uspjela spasiti mada mislim da je mogla da bi to sigurno uradila.
Toše je bio jako vezan za Makedoniju i uvijek je žurio da se vrati. To sam čula od mnogo ljudi i prije njegovog odlaska. mnogi su se čudili zašto se toliko trudi ''samo'' da bi se vratio u Makedoniju, kad god je imao vremena. Sada se vratio zauvijek. Nažalost...
[Vrh] Go down
Dani

PostajNaslov: Re: Ljiljana Petrović   8/12/2007, 23:54

Evo Ljiljana kaže da se povlači sa svog posla pronašla sam na jednom forumu:

Još katkad pritisnem Tošin broj
Tošina
menadžerica tvrdi kako ne želi graditi karijeru preko njegova imena te
da je donijela dluku da se povuče iz osadašnjeg posla i posveti se
duhovnosti
piše TANJA ŠIMUNDIĆ-BENDIĆ
Nakon četrdeset dana
izolacije i teške boli koju je proživjela zbog smrti svoga štićenika
Toše Proeskog, njegova menadžerica Ljiljana Petrović donijela je odluku
da se povuče iz dosadašnjeg posla i posveti se duhovnosti i
humanitarnim akcijama. Kaže kako će uvijek biti spremna pomoći ako se
to od nje bude tražilo, no njezin će daljnji rad od sada biti
isključivo pozadinske naravi.
Ljiljana Petrović u svom skopskom
domu: ‘Iz pozadine ću promatrati rad na engleskom albumu, prava sam
predala ljudima koji će ga finalizirati’ /MARIO TODORIĆ/CROPIXL.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Ljiljana Petrović   9/12/2007, 00:37

Dani je napisao/la:
Evo Ljiljana kaže da se povlači sa svog posla pronašla sam na jednom forumu:

Još katkad pritisnem Tošin broj
Tošina
menadžerica tvrdi kako ne želi graditi karijeru preko njegova imena te
da je donijela dluku da se povuče iz osadašnjeg posla i posveti se
duhovnosti
piše TANJA ŠIMUNDIĆ-BENDIĆ
Nakon četrdeset dana
izolacije i teške boli koju je proživjela zbog smrti svoga štićenika
Toše Proeskog, njegova menadžerica Ljiljana Petrović donijela je odluku
da se povuče iz dosadašnjeg posla i posveti se duhovnosti i
humanitarnim akcijama. Kaže kako će uvijek biti spremna pomoći ako se
to od nje bude tražilo, no njezin će daljnji rad od sada biti
isključivo pozadinske naravi.
Ljiljana Petrović u svom skopskom
domu: ‘Iz pozadine ću promatrati rad na engleskom albumu, prava sam
predala ljudima koji će ga finalizirati’ /MARIO TODORIĆ/CROPIXL.

ipak ima nešto u njoj...mislio sam da će ona nastaviti s ovim poslom i da če joj Toše biti temelj...ali na kraju ipak...njena odluka a i jednim je dijelom razumijem ako se stavim na njeno mjesto...
[Vrh] Go down
Kikica

PostajNaslov: Re: Ljiljana Petrović   9/12/2007, 01:07

Naravno da ima nešto u njoj. Toše ne bi sa njom dugo ostavo da je ona neka....(da ne kažem šta). Mislim da su se njih dvoje profesionalno baš našli. Ona je bila probitačna i omogućila mu da nešto i zaradi, a on je radio ono što je najviše volio.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Ljiljana Petrović   9/12/2007, 01:17

Kikica je napisao/la:
Naravno da ima nešto u njoj. Toše ne bi sa njom dugo ostavo da je ona neka....(da ne kažem šta). Mislim da su se njih dvoje profesionalno baš našli. Ona je bila probitačna i omogućila mu da nešto i zaradi, a on je radio ono što je najviše volio.

da bili su vrlo uspješni oboje...a i sada su...ono što su njih dvoje napravili ostat če dugo...volio bih kad bi mogao reči zauvijek...naravno,radi se o pjesmama...one će živjeti i u njima Toše...a Ljilja mu je mnogo pomogla...bez nje nebi on toliko uspio...
[Vrh] Go down
tosyc@

PostajNaslov: Re: Ljiljana Petrović   15/12/2007, 13:30

Admin je napisao/la:
Kikica je napisao/la:

da bili su vrlo uspješni oboje...a i sada su...ono što su njih dvoje napravili ostat če dugo...volio bih kad bi mogao reči zauvijek...naravno,radi se o pjesmama...one će živjeti i u njima Toše...a Ljilja mu je mnogo pomogla...bez nje nebi on toliko uspio...
sl@zem se posvetil@ mu je cijeli zivot i j@ko se trudil@ d@ tose uspije i to se ostv@rilo
[Vrh] Go down
Toshyca

PostajNaslov: Re: Ljiljana Petrović   15/12/2007, 17:16

tosyc@ je napisao/la:
Admin je napisao/la:
Kikica je napisao/la:

sl@zem se posvetil@ mu je cijeli zivot i j@ko se trudil@ d@ tose uspije i to se ostv@rilo
tu si upravu...ali ja joj i dalje ništa ne vjerujem..Izgubila sam povjerenje ul jude...Ne vjerujem više nikome kao što sam već rekla..Zato jer lažu na sve strane...nije ih briga što tako uništavaju uspomenu na našeg anđela..diže se prašina oko svega..Neće da ga puste da počiva u miru..Bar je to zaslužio...I bar mu to možemo priuštiti..kad ne možemo ništa drugo...Kako ih nije stid...I kao što sam već rekla otkud mi znamo da Ljulja govori istinu i ne samo ona,već i drugi..Otkud znamo šta se njima mota po glavi..Pravu istinu znaju samo Bog i naš anđel..
[Vrh] Go down
tosyc@

PostajNaslov: Re: Ljiljana Petrović   15/12/2007, 17:54

Toshyca je napisao/la:
tosyc@ je napisao/la:
Admin je napisao/la:
Kikica je napisao/la:

tu si upravu...ali ja joj i dalje ništa ne vjerujem..Izgubila sam povjerenje ul jude...Ne vjerujem više nikome kao što sam već rekla..Zato jer lažu na sve strane...nije ih briga što tako uništavaju uspomenu na našeg anđela..diže se prašina oko svega..Neće da ga puste da počiva u miru..Bar je to zaslužio...I bar mu to možemo priuštiti..kad ne možemo ništa drugo...Kako ih nije stid...I kao što sam već rekla otkud mi znamo da Ljulja govori istinu i ne samo ona,već i drugi..Otkud znamo šta se njima mota po glavi..Pravu istinu znaju samo Bog i naš anđel..
od onog d@n@ k@d@ n@s je n@s @ndjel n@pustio j@ vise nikomu ne vjerujem jer s@m t@d@ n@jbolje vidjel@ k@kvi su ljudi surovi,bezosjec@jni i zli. . c@st izuzecim@
[Vrh] Go down
Kikica

PostajNaslov: Re: Ljiljana Petrović   16/12/2007, 00:49

Pokušajte da ne izgubite vjeru u ljude. Znam da je teško i često nemoguće vjerovati ljudima. I svima nam se desilo da nas neko prevari, a ova sva medijska hajka na Tošu i one koji su ga poznavali dodatno uništava vjeru u ljude. Ipak, ja i dalje vjerujem u ljude. Vjerujem da većina njih mogu biti dobri. Vjerujem zato što je i Toše vjerovao. Da, naš Toše koji se ljutio na novinare koji pišu laži, nagovarao Ljilju da podigne tužbu protiv njih i opet na kraju sve zaboravljao kao da mu se nikada nisu zamjerili. Zato se ja trudim da vjerujem ljudima i koliko mogu (ipak sam samo čovjek) da im praštam. (Nisam ni ja baš zlato pa se tako nadam da će i meni oprostiti oni kojima nešto-najčešće nenamjerno-loše učinim).
[Vrh] Go down
tosyc@

PostajNaslov: Re: Ljiljana Petrović   24/12/2007, 17:18

Kikica je napisao/la:
Pokušajte da ne izgubite vjeru u ljude. Znam da je teško i često nemoguće vjerovati ljudima. I svima nam se desilo da nas neko prevari, a ova sva medijska hajka na Tošu i one koji su ga poznavali dodatno uništava vjeru u ljude. Ipak, ja i dalje vjerujem u ljude. Vjerujem da većina njih mogu biti dobri. Vjerujem zato što je i Toše vjerovao. Da, naš Toše koji se ljutio na novinare koji pišu laži, nagovarao Ljilju da podigne tužbu protiv njih i opet na kraju sve zaboravljao kao da mu se nikada nisu zamjerili. Zato se ja trudim da vjerujem ljudima i koliko mogu (ipak sam samo čovjek) da im praštam. (Nisam ni ja baš zlato pa se tako nadam da će i meni oprostiti oni kojima nešto-najčešće nenamjerno-loše učinim).
p@ d@.. m@ k@d netko u mojoj blizini vrijedj@ tosu j@ se jednost@vno ne zelim sv@dj@ti ne zelim prlj@ti uspomenu n@ n@seg @ndjel@ jer on nik@d@ nije volio sv@dju i n@silje.. zelim zivjeti i ici njegovim putem, putem dobr@ i pom@g@ti bliznjim@ @ ne sv@dj@ti se..
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Ljiljana Petrović   6/1/2008, 01:49

jel ima šta novo i s njom?

jel dala koji intervju...ajde ljudi informirajte nas malo...
[Vrh] Go down
tose

Broj postova : 142
Registration date : 08.11.2007

PostajNaslov: Re: Ljiljana Petrović   6/1/2008, 22:22

nije davala vise intervjua poslje onog za novu tv..samo znam da joj je 5.01 bio 50 rodendan..
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Ljiljana Petrović   7/1/2008, 00:25

tose je napisao/la:
nije davala vise intervjua poslje onog za novu tv..samo znam da joj je 5.01 bio 50 rodendan..

aha...Sretan joj onda rođendan sa zakašnjenjem ovim putem ma da sumnjam koliko joj je bio sretan...
[Vrh] Go down
mimi

Broj postova : 37
Registration date : 23.12.2007

PostajNaslov: Re: Ljiljana Petrović   8/1/2008, 00:43

Admin je napisao/la:
tose je napisao/la:

aha...Sretan joj onda rođendan sa zakašnjenjem ovim putem ma da sumnjam koliko joj je bio sretan...

Ma govorite vi što hoćete,ali mutna je ona i to dobro.Ne znam zašto niječe vezu Toše i Andrijane...ne sviđa mi se tetea nikako...i još uz to nekome ne plaćati nikakve doprinose(zdravstveno,mirovinsko),tu sigurno nešto ne štima...
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Ljiljana Petrović   8/1/2008, 13:25

ja u zadnje vrijeme mislim samo pozitivno o njoj...a prije ju nisam mogo smislit... cheers
[Vrh] Go down
tose fan forever

Broj postova : 71
Registration date : 30.05.2008

PostajNaslov: Re: Ljiljana Petrović   31/5/2008, 20:10

i jas mislam sve najdobro vo vrska so nea... ne mi smetase nikogas..mu davase totalna poddrska na Tose sunny
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Ljiljana Petrović   

[Vrh] Go down

Ljiljana Petrović
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.