Todor Toše Proeski

http://www.tose2007.bloger.hr

Početna stranicaPočetna stranica  FAQFAQ  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  STRANICA O TOŠISTRANICA O TOŠI  KNJIGA GOSTIJUKNJIGA GOSTIJU  

Share | 

JA

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
LEDENA

Broj postova : 64
Registration date : 11.11.2007

PostajNaslov: JA   21/11/2007, 01:59

Evo, da i ja kažem par riječi o sebi. LEDENA (zato što volim tu pjesmu i sjeća me na nešto lijepo), mada iskreno ponekad znam biti takva ;-).. Živim u BiH. Studiram ekonomiju, treća godina, mada je moja velika ljubav uvijek bio bosanski jezik i književnost, ali mi se eto nije dalo to studirati. Volim se družiti, upoznavati druge ljude, volim pričati i pisati (često to radim;-), dijeliti savjete (ako nekome smeta neka mi kaže)! Volim putovati, upoznavati druge kulture i običaje. Volim raditi zanimljive i neobične stvari, razlikovati se od drugih po izgledu, stavu, ponašanju, razmišljanju, pogledu na svijet oko sebe ili nečemu sličnom. Vjerujem da svi mi imamo nešto posebno i zanimljivo u sebi i trebamo se truditi da to dođe do izražaja, tj. da ističemo svoje vrline, a pokušamo promijeniti mane. Mada u nekom slučaju čak i mane imaju svoju draž. Eh da, imam 23 godine i zanimljiv život, bar do sada! I često se znam naći u komplikovanim situacijama, ili vezama. Nekad je dobro, a nekad loše, teško i tužno. Ali sve se da izdržati. Mjesec dana prije Tošine smrti u mom životu se desilo nešto pozitivno i lijepo, neki pomak na bolje, ustvari nešto neobično i nevjerovatno, i stvarno sam bila sretna i nasmijana svaki dan do tog utorka. I onda sam pomislila: "Pa da, kad je sve u najboljem redu i kad sam najsretnija , mora se desiti nešto loše i pokvariti tu sreću". U životu je valjda uvijek tako. A najgore je kad se desi nešto tako loše iznenada i neočekivano. Treba vremena da se to prihvati i nauči živjeti s tim. Prije dvije godine Toše je imao koncert u jednom gradu nedaleko od mog grada, i ja sam otišla u taj grad s društvom, no oni su otišli na koncert, a ja imala običan izlazak s NEKIM (zbog njega sam propustila koncert!), i pomislila tad: "Ma imam cijeli život, gledat ću ga nekada". E to sebi nikada neću oprostiti! Da sam bar otišla tad...A ko zna, možda bi mi sad bilo još teže da sam ga nekada vidila i pamtila taj doživljaj. Uglavnom, drago mi je što sam ovdje (onoliko koliko imam vremena), i što nas, ma koliko se razlikovali (po vjeri, kulturi, jeziku, zemlji u kojoj živimo, muzici koju slušamo), veže bar nešto i stvara prijateljstvo među nama - ljubav prema njemu.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 514
Registration date : 19.10.2007

PostajNaslov: Re: JA   22/11/2007, 20:10

lijepo si se predstavila...nadam se tvojoj aktivnosti i vjerujem kako ćeš nama svima podjeliti mnogo lijepih i korisnih savjeta
[Vrh] Go down
lolla

Broj postova : 55
Registration date : 21.10.2007

PostajNaslov: Re: JA   27/11/2007, 00:15

jao to se desilo i meni sa njegovim solistickim koncertom u Skenderiji, jer ranije je gostovao sa vise izvodjaca i to sam naravno propratila, festivale i sta vec ne...no eto za taj koncert ja sam imala nesto drugo u planu to vece, i mislila kako imam cijeli zivot za njegove koncerte, mislila sma da ce i moja djeca jednom da ga slusaju i da im ja pricam o tome kako ga pratim od njegovih pocetaka....i sve se prekinu, za tren.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 514
Registration date : 19.10.2007

PostajNaslov: Re: JA   27/11/2007, 00:54

lolla,nezaboravi,uvjek možeš djeci pričati priču o Toši?Mora se prenijeti njegova dobrota i ljubav na buduće naraštaje...Toše je to zaslužio...
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: JA   

[Vrh] Go down

JA
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.