Todor Toše Proeski

http://www.tose2007.bloger.hr

Početna stranicaPočetna stranica  FAQFAQ  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  STRANICA O TOŠISTRANICA O TOŠI  KNJIGA GOSTIJUKNJIGA GOSTIJU  

Share | 

Vaša omiljena pjesma od Toše...

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 514
Registration date : 19.10.2007

PostajNaslov: Vaša omiljena pjesma od Toše...   20/11/2007, 23:41

Evo teme di možete napisati koja vam se Tošina pjesma najviše sviđa,tj.koja vam je omiljena...meni je to od prvog slušanja Veži me za sebe i tu pjesmu otkad je umro ni ne slušam puno jer nemam snage...u njoj imam mnogo emocija i osjećaja-ona mi je nešto posebno...zato znam i govoriti da je to moja osobna himna jer obožavam tu pjesmu...
[Vrh] Go down
Dani

Broj postova : 127
Registration date : 17.11.2007

PostajNaslov: Re: Vaša omiljena pjesma od Toše...   21/11/2007, 01:30

Ok ta pjesma je super i ima sve ono što se zove osjećanje i ljubav, ali meni je bolja "Bože brani je od zla" mogla bi je slušati non-stop što donekle i činim!
[Vrh] Go down
LEDENA

Broj postova : 64
Registration date : 11.11.2007

PostajNaslov: Re: Vaša omiljena pjesma od Toše...   21/11/2007, 02:39

Ma sve njegove pjesme su dobre, a naročito sve sa zadnjeg albuma. Meni je najdraža Igra bez granica, ta pjesma mi ima poseban i stvarno dobar tekst, tako je tužna, i previše, svi se mi možemo pronaći u njoj. Posebno mi je draga jer je i Toše najviše volio. Ta pjesma jednostavno ima svoju priču, tužnu priču, a posebna je po tome što je ustvari, kako se ispostavilo, Toše i doživio to što je pjevao, probudio se na nekom proplanku, u svijetu ljubavi, u svemiru..Danas sam gledala snimak te pjesme sa nastupa u Zagrebu, i bio je tako sretan pjevajući je, pjevao je iz srca sa osmijehom na licu, iako je pjesma tužna, i bio sav ponosan, vjerovao je u njen uspjeh, znao je da ćemo uživati u njoj, baš kao i on. Nekako mi ta pjesma ima dio njega u sebi i kroz nju on živi. Uvijek ću je slušati i misliti na njega.
[Vrh] Go down
tose

Broj postova : 142
Registration date : 08.11.2007

PostajNaslov: Re: Vaša omiljena pjesma od Toše...   21/11/2007, 12:27

meni su sve pjesme odlicne....
[Vrh] Go down
Toshyca

Broj postova : 252

PostajNaslov: Re: Vaša omiljena pjesma od Toše...   21/11/2007, 15:41

ja ne mogu reći koja mi je naj njegova pjesma jer svaka je super i svaka ima neku svoju priču..al ovaj zadnji album mi je nekako najosjećajniji..kao da je znao da će umrijeti..na to posebno asociraju pjesme Bože brani je od zla i Igra bez granica..mada mi se sad čini koju god pjesmu da slušam kao da govori o smrti..
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Vaša omiljena pjesma od Toše...   21/11/2007, 18:51

da...sve Tošine pjesme u sebi imaju neku čvrstu poruku...zadnji album potpuno upućuje na njegov odlazak...
[Vrh] Go down
Kikica

Broj postova : 11
Registration date : 04.12.2007

PostajNaslov: Re: Vaša omiljena pjesma od Toše...   4/12/2007, 14:01

Stvarno je teško izabrati najdražu ali rekla bih Mjesto zločina i Pratim te. Novi album mi je drag ali ga povezujem sa njegovom smrću tako da još nisam u stanju njega komentarisati i odabrati neku sa njega.
[Vrh] Go down
Toshyca

PostajNaslov: Re: Vaša omiljena pjesma od Toše...   4/12/2007, 21:36

Kikica je napisao/la:
Stvarno je teško izabrati najdražu ali rekla bih Mjesto zločina i Pratim te. Novi album mi je drag ali ga povezujem sa njegovom smrću tako da još nisam u stanju njega komentarisati i odabrati neku sa njega.
I meni je Mjesto zločina jedna od naj Tošinih pjesama...ali ima ih još pa sad da ne nabrajam..Samo mi nisu nešto pjesme sa onih prvih albuma...na makedonskom...mada ima pokoja dobra..ali ja više volim kad ga mogu razumjeti da znam o čemu pjeva...Ali kad naš Toše pjeva nije bitno na kojem jeziku pjeva..zato jer on pjeva tako osjećajno i s ljubavi i mi to možemo osjetiti...
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Vaša omiljena pjesma od Toše...   4/12/2007, 21:58

pa lako razumiješ svaku pjesmu na Makedonskom ako imaš mozga...
[Vrh] Go down
NiNĐa

Broj postova : 39

PostajNaslov: Re: Vaša omiljena pjesma od Toše...   5/12/2007, 00:24

da možda nešto. ali ja iskreno ne razumijem sve. zato mi je bolje kad slušam po hrvatski. ali imam par pjesma na makedonskom i ne mogu reči da jih samo zbog jezika ne volim, zato jer su mi ok. makedonski jezik mi je zanimljiv zato jer pola razmijem a drugu polovicu više ne. i onda me zanima šta ta druga polovica znači.
ona njegova pjesma : makedonija naviva za vas mi se jako sviđa. taka vesela je i ima dobar ritam pa naravno i super pjevača. a vi što kažete? (več par puta kad želim "otvoriti" neku temu, napišete da ste to več jenaput napisali ili nešto slično- zato se nadam da još o toj pjesmi niste puno govorili).
[Vrh] Go down
Toshyca

PostajNaslov: Re: Vaša omiljena pjesma od Toše...   5/12/2007, 01:02

NiNĐa je napisao/la:
da možda nešto. ali ja iskreno ne razumijem sve. zato mi je bolje kad slušam po hrvatski. ali imam par pjesma na makedonskom i ne mogu reči da jih samo zbog jezika ne volim, zato jer su mi ok. makedonski jezik mi je zanimljiv zato jer pola razmijem a drugu polovicu više ne. i onda me zanima šta ta druga polovica znači.
ona njegova pjesma : makedonija naviva za vas mi se jako sviđa. taka vesela je i ima dobar ritam pa naravno i super pjevača. a vi što kažete? (več par puta kad želim "otvoriti" neku temu, napišete da ste to več jenaput napisali ili nešto slično- zato se nadam da još o toj pjesmi niste puno govorili).
mislim da nismo o njoj pisali ali pjesma je odlična...baš mi se sviđa,super je...Ali bilo mi je žalosno kad su je pjevali na utakmici i dozivali Tošu i prikazali pozornicu,a tamo prazno..Samo mikrofon Sad Sad nigdje našehg anđela...A ti admine šta hoćeš reći ako ne razumijem koju makedonsku riječ da nemam mozga..Ko ti znaš perfektno makedonski i sve razumiješ jeli?!
[Vrh] Go down
NiNĐa

Broj postova : 39

PostajNaslov: Re: Vaša omiljena pjesma od Toše...   5/12/2007, 15:02

toshyca: i meni je isto bilo žalosno kad sam na televiziji vidla prazan mikrofon i kako ljudi pjevaju tu pjesmu. toše bi bio sigurno jako veseo kad bi to vidio. a možda i je.
e da admine to što je toshyca napisala se ja isto slažem jer ja isto ne razumijem sve na makedonskom (kao i sigurno puno ljudi na ovom forumu) a što nezneči da nemam mozga
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Vaša omiljena pjesma od Toše...   5/12/2007, 18:04

koliko ja znam da postoji na ovom forumu tema Makedonija naviva za vas pa tamo pišite o pjesmi...a i imate tražilicu pa se malo njome služite...
[Vrh] Go down
tose

PostajNaslov: Re: Vaša omiljena pjesma od Toše...   6/12/2007, 14:16

ja razumjem pjesme na makedonskom....makedonski je slican hrvatskom...
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Vaša omiljena pjesma od Toše...   6/12/2007, 20:14

tose je napisao/la:
ja razumjem pjesme na makedonskom....makedonski je slican hrvatskom...

o tome ja i pričam...užasno sličan i uopće nije teško za razumjeti...
[Vrh] Go down
Dani

Broj postova : 127

PostajNaslov: Re: Vaša omiljena pjesma od Toše...   7/12/2007, 19:59

Evi jedne jako lijepe Tošetove pjesme :

"Najljepše moje"

Najljepše moje,kada riječi otrovne
ubiju nježnost,slome najbolje
strast bez razuma
ruku pod ruku
bili smo svoji i ničiji
s kojom lakoćom vjerni i nevjerni
zbog sujete i gluposti
nismo uspjeli

Vjeruj mi nisam namjerno
svaku riječ da mogu ja bih povuko
ponosni dotakli smo dno
mogu da te nevolim
ne i da zaboravim
neoprostivo si mi dužna zbog tog

Ruku pod ruku
bili smo svoji i ničiji
s kojom lakoćom vjerni i nevjerni
strast bez razuma
moram večeras svoj bijes da potrišim
još jednu u nizu umjesto tebe zagrlim
zbog sujete i gluposti
nismo uspjeli....

Vjeruj mi.....

Svaka je pjesma divna i Toše je divno otpjevao svaku, ali eto ova mi se sviđa poslušajte je ponovo po ko zna koji put kao i ja što radim i znam da svi mi ovdje slušamo 1000000000.....puta. Kako samo osjećajno pjeva baš mi se sviđa pomalo tužna, osjećajna , ma jednostavno super i realna je. Pozzzzz.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Vaša omiljena pjesma od Toše...   7/12/2007, 20:14

dajte tu najljepše moje za download?
[Vrh] Go down
tose

PostajNaslov: Re: Vaša omiljena pjesma od Toše...   7/12/2007, 22:52

evo ti stranica na kojoj skidas cjele albume tam ti ima i ta pjesma http://www.mp3music.co.yu/forum/index.php?s=0dedee94cd4888e0eea27fafee264db7&showtopic=1501&pid=2544&st=0&#entry2544
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Vaša omiljena pjesma od Toše...   8/12/2007, 13:50

ma ja imam sve albume osim Ako me pogledneš vo oči...imam većinu pjesama sa Igre bez granica tako da mi treba sam ta pjesma a ne cijeli albumi...neču bezveze ni gledati taj link onda....
[Vrh] Go down
tose

PostajNaslov: Re: Vaša omiljena pjesma od Toše...   13/12/2007, 17:41

meni su sve pjesme ODLCINE ali nekako su mi najdraze igra bez granica,jedina,boze brani je od zla,ima li dan za nas i this world
[Vrh] Go down
tosyc@

Broj postova : 33
Registration date : 02.12.2007

PostajNaslov: Re: Vaša omiljena pjesma od Toše...   14/12/2007, 18:29

meni su od toset@ n@jdr@ze pjesme d@n z@ n@s, mjsto zlocin@,leden@,jedin@, igr@ bez gr@nic@. . . m@ sve njegove su pjesme posebne n@ svoj n@cin c@k i one koje b@s ne r@zumijem volim slus@ti
[Vrh] Go down
tosyc@

PostajNaslov: Re: Vaša omiljena pjesma od Toše...   14/12/2007, 18:30

tose je napisao/la:
meni su sve pjesme ODLCINE ali nekako su mi najdraze igra bez granica,jedina,boze brani je od zla,ima li dan za nas i this world
sl@zem se i meni su te pjesme odlicne
[Vrh] Go down
tosyc@

PostajNaslov: Re: Vaša omiljena pjesma od Toše...   14/12/2007, 18:32

Toshyca je napisao/la:
NiNĐa je napisao/la:
mislim da nismo o njoj pisali ali pjesma je odlična...baš mi se sviđa,super je...Ali bilo mi je žalosno kad su je pjevali na utakmici i dozivali Tošu i prikazali pozornicu,a tamo prazno..Samo mikrofon Sad Sad nigdje našehg anđela...A ti admine šta hoćeš reći ako ne razumijem koju makedonsku riječ da nemam mozga..Ko ti znaš perfektno makedonski i sve razumiješ jeli?!
i meni je bilo uz@sno tuzno k@d@ s@m vidjel@ on@j pr@z@n mikrofon pocel@ s@m pl@k@ti. I@ko n@s @ndjel fizicki nije bio tu osjec@o se njegov duh i ljub@v prem@ svim@ . .
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Vaša omiljena pjesma od Toše...   

[Vrh] Go down

Vaša omiljena pjesma od Toše...
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» ESTONIJA | Getter Jaani — „Rockefeller Street“
» BOSNA I HERCEGOVINA | Dino Merlin — „Love In Rewind“
» Albanija 2010. | Juliana Pasha - ''All About You''
» TURSKA | Yüksek Sadakat — „Live It Up“
» 3. Krug - Pjevačice