Todor Toše Proeski

http://www.tose2007.bloger.hr

Početna stranicaPočetna stranica  FAQFAQ  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  STRANICA O TOŠISTRANICA O TOŠI  KNJIGA GOSTIJUKNJIGA GOSTIJU  

Share | 

just me

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
lolla

Broj postova : 55
Registration date : 21.10.2007

PostajNaslov: just me   19/11/2007, 05:14

lolla - ne stavljam ime zbog bloga do kojeg se može lako doći, ne zamjerite....26 godina, da tih 26.......i teško svaki dan preživljavam, možda da je cifra neka druga.... ne znam....iz Bosne i Hercegovine sam i apsolvent političkih nauka u Sarajevu. Tošetov fan od samog početka njegove karijere i prijatelj njegovog dragog prijatelja, njegovog brata kako ga je nazivao. Od tog kobnog 16tog jasnije vidim život, dugačija sam osoba i kad bolje upoznam tu drugu osobu koja ima Tošeta u sebi mogu da vam pišem, do tad sve mi je novo. Ponosna sam na crtu koju dijelim sa njim a to je humanost na djelu, pomoć osobama sa posebnim potrebama koju ću pružati dok god mogu.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 514
Registration date : 19.10.2007

PostajNaslov: Re: just me   19/11/2007, 15:14

to je lijepo da se njegovi koraci nastavljaju...treba pomagati kada se može...Bolje da mi pomažemo nego netko nama!!
[Vrh] Go down
LEDENA

Broj postova : 64
Registration date : 11.11.2007

PostajNaslov: Re: just me   20/11/2007, 22:37

Toliko nas je u mogućnosti pružiti svoju pomoć nekome, ali to ipak ne činimo onoliko koliko zapravo možemo i trebamo. Drago mi je da neko ipak razmišlja o nevoljama drugih ljudi i pruža im svoju pomoć. Tužno je i žalosno, ali znam za slučaj dvoje djece (brat i sestra) koja idu u osnovnu školu, a nemaju šta jesti, ne mogu si priuštiti čak ni sendvič, nego za vrijeme odmora, dok ostala djeca jedu, oni čekaju da MOŽDA dobiju od nekog, ukoliko taj neko ne želi pojesti svoj obrok. Stvarno je to žalosno! I svuda oko nas se nalaze takvi ljudi, kojima stvarno treba pomoć. Za nas je to sitnica, ali za njih sigurno velika stvar.. U svakom slučaju, drago mi je da ti misliš na druge! Hajd piši više o sebi?!
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 514
Registration date : 19.10.2007

PostajNaslov: Re: just me   20/11/2007, 23:38

ja da napišem svoju biografiju tu na forum,ili?
[Vrh] Go down
Dani

Broj postova : 127
Registration date : 17.11.2007

PostajNaslov: Re: just me   21/11/2007, 01:40

lolla je napisao/la:
lolla - ne stavljam ime zbog bloga do kojeg se može lako doći, ne zamjerite....26 godina, da tih 26.......i teško svaki dan preživljavam, možda da je cifra neka druga.... ne znam....iz Bosne i Hercegovine sam i apsolvent političkih nauka u Sarajevu. Tošetov fan od samog početka njegove karijere i prijatelj njegovog dragog prijatelja, njegovog brata kako ga je nazivao. Od tog kobnog 16tog jasnije vidim život, dugačija sam osoba i kad bolje upoznam tu drugu osobu koja ima Tošeta u sebi mogu da vam pišem, do tad sve mi je novo. Ponosna sam na crtu koju dijelim sa njim a to je humanost na djelu, pomoć osobama sa posebnim potrebama koju ću pružati dok god mogu.

Svaka čast na takvom mišljenju slažem se s tobom da bi trebali biti više sa ljudima kojima možemo pomoći. I sama sam nekada u situaciji da je potrebna nekome moja pomoć i odmah sam tu da pomognem koliko je to moguće od mene. Često imam osjećaj da bi me u nekim situacijama mogli razumjeti samo osobe koje su slične Toši ili sam Toše da sam bila sretna da se upoznam sa njim, ali nisam na žalost. Sada am sretna što mogu komunicirati sa Vama svima na forumu jer mislim da smo ovdje svi dobri ljudi jer smo voljeli i volimo osobu koja je u stvari bio Anđeo na zemlji.
[Vrh] Go down
LEDENA

Broj postova : 64
Registration date : 11.11.2007

PostajNaslov: just me   21/11/2007, 02:12

lolla nek piše više o sebi, a i svi ostali..
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: just me   

[Vrh] Go down

just me
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.