Todor Toše Proeski

http://www.tose2007.bloger.hr

Početna stranicaPočetna stranica  FAQFAQ  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  STRANICA O TOŠISTRANICA O TOŠI  KNJIGA GOSTIJUKNJIGA GOSTIJU  

Share | 

Pohvale za forum

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 514
Registration date : 19.10.2007

PostajNaslov: Pohvale za forum   18/11/2007, 14:49

Evo vam teme gdje možete pohvaliti forum.Napišite što vam se najviše sviđa na forumu i to...Ukoliko nebude bilo pohvala mi ćemo shvatiti da ništa ne valja...A zaista smo se trudili...
[Vrh] Go down
Toshyca

Broj postova : 252
Registration date : 17.11.2007

PostajNaslov: Re: Pohvale za forum   19/11/2007, 01:57

ma sve je super i sve valja..vjerovatno svi misle isto ko ja samo im lijeno pisati..ne mogu reći šta mi se najviše sviđa jer mi je sve super..samo još da se neki aktiviraju pa da razmjenjujemo mišljenja i dr...Mislim ako su stvarno voljeli Tošu kako tvrde,mogli bi se malo potruditi i aktivirati..pa nek pišu koliko mogu..ali bar nešto nek pišu...znam da svi imamo obaveza,škola i to..i ja imam obaveza,moram popraviti ocjene..imam sve jedinice otkad je Toše umro...nisam mogla učiti..ali zato sad moram..nemam ni ja puno vremena jer moram učiti ali trudit ću se koliko god mogu..i posjećvati forum,ostavljati komentare..pokušajte i vi isto..ako imate lobodnih 5 minuta..iskoristite ih i navratite na forum..Toše je to zaslužio i ako ste ga imalo voljeli uradit će te to...nadam se..
[Vrh] Go down
tose

Broj postova : 142
Registration date : 08.11.2007

PostajNaslov: Re: Pohvale za forum   20/11/2007, 22:55

forum je odlican..........treba samo jos korisnika...
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Pohvale za forum   20/11/2007, 23:36

tose je napisao/la:
forum je odlican..........treba samo jos korisnika...

da...svi koji možete na bilo koji način dovedite nekoga na forum...
[Vrh] Go down
tose

PostajNaslov: Re: Pohvale za forum   21/12/2007, 12:41

JA NA BILO KOJI BLOG DA ODEM OSTAVIM LINK OD FORUMA A SAD LJUDI BAS NE DOLAZE NA FORUM...
[Vrh] Go down
Webmaster
Admin
Admin

Broj postova : 120
Registration date : 03.11.2007

PostajNaslov: Re: Pohvale za forum   21/12/2007, 15:26

tose je napisao/la:
JA NA BILO KOJI BLOG DA ODEM OSTAVIM LINK OD FORUMA A SAD LJUDI BAS NE DOLAZE NA FORUM...

ok,thx

Zadnja promjena: ; 28/12/2007, 02:58; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Pohvale za forum   22/12/2007, 01:04

Webmaster je napisao/la:
tose je napisao/la:

ok,thx

cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers

to bi trebao biti primjer za ostale,samo molim te ne piši tiskanim slovima jer se to podrazumijeva da se dereš na sve...
[Vrh] Go down
tose

PostajNaslov: Re: Pohvale za forum   22/12/2007, 21:39

sorry al tako mi je ostalo kad sam nes prije toga pisala velikim slovima pa sam pocela tak pisati..
[Vrh] Go down
mimi

Broj postova : 37
Registration date : 23.12.2007

PostajNaslov: Re: Pohvale za forum   28/12/2007, 01:53

sve ok,ali mislim da se premalo trudi oko toga da se forum održi...ja sam nova,ali vidim u ova 3-4 dana jako malo svega...ja radim i imama puno obaveza ipak napišem po nešto...bilo bi mi žao da ovo propadne ipak je uloženo puno truda...ajmo se malo više aktivirat...više optimizma,manje negative

šaljem svima pozitivnu vibrrrruuu cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
mimi

PostajNaslov: Re: Pohvale za forum   28/12/2007, 01:54

toshyca,toše,ledena svaka čast uvijek ste tu...
[Vrh] Go down
LEDENA

Broj postova : 64
Registration date : 11.11.2007

PostajNaslov: Re: Pohvale za forum   28/12/2007, 02:02

Ma ovdje se svi nešto slabo trude, u zadnje vrijeme nema skoro nikog, jedina ja redovno dolazim i ponekad nešto pišem, stvarno su svi neaktivni!!! Ali nema veze. Večeras sam ga gledala na Novoj tv, pričali su nešto malo o njemu i naravno sve tužno jer je to stvarno tužna tema. Samo kad pomislim na njega rastužim se jer me to odmah asocira na ono što mu se desilo i nikad, ali stvarno nikada to neću prihvatiti i zauvijek ću biti ljuta što je baš on tako stradao i što baš tad...Zar je stvarno moralo tako biti???!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
mimi

PostajNaslov: Re: Pohvale za forum   28/12/2007, 02:33

LEDENA je napisao/la:
Ma ovdje se svi nešto slabo trude, u zadnje vrijeme nema skoro nikog, jedina ja redovno dolazim i ponekad nešto pišem, stvarno su svi neaktivni!!! Ali nema veze. Večeras sam ga gledala na Novoj tv, pričali su nešto malo o njemu i naravno sve tužno jer je to stvarno tužna tema. Samo kad pomislim na njega rastužim se jer me to odmah asocira na ono što mu se desilo i nikad, ali stvarno nikada to neću prihvatiti i zauvijek ću biti ljuta što je baš on tako stradao i što baš tad...Zar je stvarno moralo tako biti???!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bog zna zašto je tako,a za svih od nas odabrao je put...ovo je očito bio njegov put,put da ostavi jako puno dobra...
[Vrh] Go down
Toshyca

PostajNaslov: Re: Pohvale za forum   28/12/2007, 17:02

Ja nisam mogla pisati zato jer sam imala temperaturu jedno 3 dana,bila sam bolesna i nisam smjela ustajati iz kreveta,a onda kad sam ozdravila morala sam ići u goste zato jer nisam za Božić...onda gosti dolazili u mene i tako...pa nisam imaa vremena da pišem...Sorry,potrudit ću se sad da nadoknadim to
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Pohvale za forum   29/12/2007, 13:41

Toshyca je napisao/la:
Ja nisam mogla pisati zato jer sam imala temperaturu jedno 3 dana,bila sam bolesna i nisam smjela ustajati iz kreveta,a onda kad sam ozdravila morala sam ići u goste zato jer nisam za Božić...onda gosti dolazili u mene i tako...pa nisam imaa vremena da pišem...Sorry,potrudit ću se sad da nadoknadim to

dobro u redu je....samo nastavi ovako kako si počela...piši i pomozi nam...mnogo značiš za ovaj forum
[Vrh] Go down
Dani

Broj postova : 127

PostajNaslov: Re: Pohvale za forum   29/12/2007, 16:48

Drago mi je da smo kao forum postali tako značajni treće mjesto na prvoj stranici googla. Pa to je super. Žao mi je što sam malo u zadnje vrijeme postala neaktivna jer to ovaj forum nezaslužuje ali zaista nisam bila u mogućnosti. Toshyce drago mi je da si ozdravila baš si bila dobro bolesna 3 dana sa temprat. nije lako. Pozdrav za sve članove ja kada god budem mogla bit ću tu, ali radi obaveza na poslu neću moći kao prije svaki dan nešto pisati.
[Vrh] Go down
Toshyca

PostajNaslov: Re: Pohvale za forum   29/12/2007, 18:06

Dani je napisao/la:
Drago mi je da smo kao forum postali tako značajni treće mjesto na prvoj stranici googla. Pa to je super. Žao mi je što sam malo u zadnje vrijeme postala neaktivna jer to ovaj forum nezaslužuje ali zaista nisam bila u mogućnosti. Toshyce drago mi je da si ozdravila baš si bila dobro bolesna 3 dana sa temprat. nije lako. Pozdrav za sve članove ja kada god budem mogla bit ću tu, ali radi obaveza na poslu neću moći kao prije svaki dan nešto pisati.
Ah da Dani..3 dana s temperaturom,vjeruj nije bilo lako..Nema veze što nećeš moći svaki dan pisati,samo nek si ti tu..Pa kad god mogneš...Baš si nam nedostajala,meni pogotovo Smile.Hvala ti puno na poklonu,prava si prijateljica...Baš si me iznenadila,eno pisala sam ti...A čestitku ću uvijek čuvati kao uspomenu na tebe..skoro svaki dan je pročitam i baš se oraspoložim...Hvala ti
[Vrh] Go down
Dani

Broj postova : 127

PostajNaslov: Re: Pohvale za forum   30/12/2007, 13:23

Toshyca je napisao/la:
Dani je napisao/la:
Ah da Dani..3 dana s temperaturom,vjeruj nije bilo lako..Nema veze što nećeš moći svaki dan pisati,samo nek si ti tu..Pa kad god mogneš...Baš si nam nedostajala,meni pogotovo Smile.Hvala ti puno na poklonu,prava si prijateljica...Baš si me iznenadila,eno pisala sam ti...A čestitku ću uvijek čuvati kao uspomenu na tebe..skoro svaki dan je pročitam i baš se oraspoložim...Hvala ti

Rekla sam ti da je to sitnica i nemoj mi se više zahvaljivati bitno je da se mi svi ovdje razumijemo i poštujemo i imamo istu želju da pišemo o našem Toši!
[Vrh] Go down
tose

PostajNaslov: Re: Pohvale za forum   14/1/2008, 13:44

LEDENA je napisao/la:
Ma ovdje se svi nešto slabo trude, u zadnje vrijeme nema skoro nikog, jedina ja redovno dolazim i ponekad nešto pišem, stvarno su svi neaktivni!!! Ali nema veze.

ja sam stalno logirana na forumu ali ne pisem nista jer nema nikog na forum evo i sad nema nikog drugog na forumu..glupo mi je pisat onda...
[Vrh] Go down
mimi

PostajNaslov: Re: Pohvale za forum   15/1/2008, 03:33

tose je napisao/la:
LEDENA je napisao/la:
Ma ovdje se svi nešto slabo trude, u zadnje vrijeme nema skoro nikog, jedina ja redovno dolazim i ponekad nešto pišem, stvarno su svi neaktivni!!! Ali nema veze.

ja sam stalno logirana na forumu ali ne pisem nista jer nema nikog na forum evo i sad nema nikog drugog na forumu..glupo mi je pisat onda...

slažem se potpuno...i admin se uspavao kao i svi...gdje ste ljudi...i ja navratim svaki dan...postovi su sve rijeđi...pozzzz
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Pohvale za forum   15/1/2008, 23:47

mimi je napisao/la:
tose je napisao/la:
LEDENA je napisao/la:

slažem se potpuno...i admin se uspavao kao i svi...gdje ste ljudi...i ja navratim svaki dan...postovi su sve rijeđi...pozzzz

ja rješavam nešta drugo trenutno...nemam vremena
[Vrh] Go down
!Jovana!

Broj postova : 1
Registration date : 28.02.2008

PostajNaslov: Re: Pohvale za forum   28/2/2008, 23:30

Svidja mi se forum...
[Vrh] Go down
Angel...=)

Broj postova : 7
Registration date : 14.04.2008

PostajNaslov: Re: Pohvale za forum   14/4/2008, 14:29

Ima 94 chlana,shto nije loshe!Dopadaju mi se teme i ove pesme!Sve u svemu,nije loshe... Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Pohvale za forum   

[Vrh] Go down

Pohvale za forum
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Ekskurzije/Maturalci
» BOSNA I HERCEGOVINA | Dino Merlin — „Love In Rewind“
» IRSKA | Jedward — „Lipstick“