Todor Toše Proeski

http://www.tose2007.bloger.hr

Početna stranicaPočetna stranica  FAQFAQ  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  STRANICA O TOŠISTRANICA O TOŠI  KNJIGA GOSTIJUKNJIGA GOSTIJU  

Share | 

Nakon smrti svi posegnuli za njegovim pjesmama....

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 514
Registration date : 19.10.2007

PostajNaslov: Nakon smrti svi posegnuli za njegovim pjesmama....   15/11/2007, 18:03

Evo...nakon smrti svi ga vole slušati!!Danas sam čak dobio i zamolbu nastavnice iz Engleskog da joj spržim sve što imam od njega...sad imam posla i to na svoje cd-e...hehe
[Vrh] Go down
Toshyca

Broj postova : 252
Registration date : 17.11.2007

PostajNaslov: Re: Nakon smrti svi posegnuli za njegovim pjesmama....   17/11/2007, 01:10

ne bih da ispadnem bezobrazna.ali sad otkad je on umro odjednom ga svi vole..i svima se sviđaju njegove pjesme..
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 514
Registration date : 19.10.2007

PostajNaslov: Re: Nakon smrti svi posegnuli za njegovim pjesmama....   17/11/2007, 01:12

Toshyca je napisao/la:
ne bih da ispadnem bezobrazna.ali sad otkad je on umro odjednom ga svi vole..i svima se sviđaju njegove pjesme..

pa da...živa istina...koliko nam god to bilo tužno to je sada tako...ipak,mislim da je Toši sada svejedno drago da on kod nas živi preko svojih pjesama...
[Vrh] Go down
Toshyca

PostajNaslov: Re: Nakon smrti svi posegnuli za njegovim pjesmama....   17/11/2007, 01:13

tu jesi u pravu...
[Vrh] Go down
Dani

Broj postova : 127

PostajNaslov: Re: Nakon smrti svi posegnuli za njegovim pjesmama....   17/11/2007, 18:06

Slažem se sa Vama, meni su se čak i neki smijali kao zašto baš volim Tošu ali nisu pratili njegov rad i nisu imali pojma kakav je čovjek bio. Na stranu njegov izgled inače to mi je zadnje što gledam kod ljudi,a njemu je dragi Bog i to dao lijepo. Kada se samo sjetim kakav je bio sa djecom i svim svojim fanovima... Ali nema veze kod našeg svijeta je uvijek to tako kada ga nema onda svi kao nešto znaju i veličaju. Mi trebamo biti sretni što smo ga pratili dok je počinjao sa karijerom i do kraja slušali njegove pijesme i o njemu. Nikada neću zaboraviti koncert u Sarajevu bio je, ma malo je reći super fenomenalan i zaista sam presretna što sam bila na njemu. Oduševio me je sa svojom skromnošću i pjevanjem. Pozz...
[Vrh] Go down
Toshyca

PostajNaslov: Re: Nakon smrti svi posegnuli za njegovim pjesmama....   19/11/2007, 00:12

Dani je napisao/la:
Slažem se sa Vama, meni su se čak i neki smijali kao zašto baš volim Tošu ali nisu pratili njegov rad i nisu imali pojma kakav je čovjek bio. Na stranu njegov izgled inače to mi je zadnje što gledam kod ljudi,a njemu je dragi Bog i to dao lijepo. Kada se samo sjetim kakav je bio sa djecom i svim svojim fanovima... Ali nema veze kod našeg svijeta je uvijek to tako kada ga nema onda svi kao nešto znaju i veličaju. Mi trebamo biti sretni što smo ga pratili dok je počinjao sa karijerom i do kraja slušali njegove pijesme i o njemu. Nikada neću zaboraviti koncert u Sarajevu bio je, ma malo je reći super fenomenalan i zaista sam presretna što sam bila na njemu. Oduševio me je sa svojom skromnošću i pjevanjem. Pozz...
i meni su se smijali i rugali se njegovoj smrti..neki mali pjeva pratim teee pa se u kamion zabijem...i ima ih nekih koji na mom blogu ostavljau ružne komentare npr..tako zgodan..a tako mrtav idr..da sad ne piše..nije vrijedno spomena..i ja sam jednom bila na njegovom koncertu kad je bio na kantarevcu u mostaru..ali uopće ga nisam toliko pratila..nisam mogla vjerovati da ga gledam uživo i stalno sam mislila na svoju frendicu koja ga obožava a majka joj nije dala da ode na koncert i sad se grize zbog toga sigurno...
[Vrh] Go down
TE SAKAM TOŠE

Broj postova : 22
Registration date : 25.08.2010

PostajNaslov: Re: Nakon smrti svi posegnuli za njegovim pjesmama....   7/12/2010, 01:22

Toshyca je napisao/la:
Dani je napisao/la:
i meni su se smijali i rugali se njegovoj smrti..neki mali pjeva pratim teee pa se u kamion zabijem...i ima ih nekih koji na mom blogu ostavljau ružne komentare npr..tako zgodan..a tako mrtav idr..da sad ne piše..nije vrijedno spomena..i ja sam jednom bila na njegovom koncertu kad je bio na kantarevcu u mostaru..ali uopće ga nisam toliko pratila..nisam mogla vjerovati da ga gledam uživo i stalno sam mislila na svoju frendicu koja ga obožava a majka joj nije dala da ode na koncert i sad se grize zbog toga sigurno...

I MENI SU SE RUGALI
PRAVILI SU NEKE ODURNE SLIKE TOSETOVE KRVAVE OCI I POKAZIVALI MENI,PA GOVORILI SVASTA O NJEMU,DA CE ODRZAT KONCERT NA GROBLJU U SKOPJU.MA ODVRATNO
NEZNAM STA IMAJU PROTIV NJEGA
BOLJI,DAREZLJIVIJI,HUMANIJI,DUHOVITJI,STRPLJIVIJI..... COVJEK SE VISE NECE RODIT
TAKAV JE BIO SAMO MAKEDONSKI SLAVUJ TOSE PROESKI

WHEREVER YOU GO,WHATEVER YO DO
WE ALWAYS LOW YOU
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Nakon smrti svi posegnuli za njegovim pjesmama....   

[Vrh] Go down

Nakon smrti svi posegnuli za njegovim pjesmama....
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.