Todor Toše Proeski

http://www.tose2007.bloger.hr

Početna stranicaPočetna stranica  FAQFAQ  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  STRANICA O TOŠISTRANICA O TOŠI  KNJIGA GOSTIJUKNJIGA GOSTIJU  

Share | 

Marko Perković THOMPSON

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 514
Registration date : 19.10.2007

PostajNaslov: Marko Perković THOMPSON   12/11/2007, 21:22

Živa legenda i moj omiljeni pjevač od malena...sve o njemu možete pisati dolje...

Zadnja promjena: ; 13/11/2007, 19:59; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
lolla

Broj postova : 55
Registration date : 21.10.2007

PostajNaslov: Re: Marko Perković THOMPSON   12/11/2007, 22:43

meni je stvarno žao što je navukao negativan publicitet na sebe i to zbog nekoliko medijski glupih istupa.....ovdje ga ljudi ne vole, ja volim par njegovih pjesama, a mnogo ih je koje nikad nisam imala priliku poslušati. sve u svemu o.k. je.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Marko Perković THOMPSON   13/11/2007, 00:18

čovjek je usitinu pravi vjernik i voli svoju domovinu za razliku od mnogih izdajica koja imamo mi u Hrvatskoj...pogreška je protumačiti ga nacistom,fašistom i svemu sličnim kada je on samo vjernik i domoljub...nema tu grijeha?
[Vrh] Go down
lolla

PostajNaslov: Re: Marko Perković THOMPSON   13/11/2007, 03:04

Admin je napisao/la:
čovjek je usitinu pravi vjernik i voli svoju domovinu za razliku od mnogih izdajica koja imamo mi u Hrvatskoj...pogreška je protumačiti ga nacistom,fašistom i svemu sličnim kada je on samo vjernik i domoljub...nema tu grijeha?
ja ga ne smatram nicim od tog, al nas narod (mislim na balkan cijeli) je jako cudan, zar ne? uvijek je onaj drugi los.....tako da mislim da je nepravedno na meti....
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Marko Perković THOMPSON   13/11/2007, 19:19

da...Thompson nikako nije zaslužio da ga proglašuju onim s čime on nema nikakve veze...iako je prošao rat i svo to užasno vrijeme te obranio svoje Čavoglave nikada nije izjavio da je nacist,ustaša ili bilo što slično...tako da mislim da ako on to nije rekao nemamo nikakvoga prava da ga pripisujemo tim ljudima...
[Vrh] Go down
Webmaster
Admin
Admin

Broj postova : 120
Registration date : 03.11.2007

PostajNaslov: Re: Marko Perković THOMPSON   13/11/2007, 19:35

da thompson je zakon,samo ja znam marka perkovića thompsona ,a ne marka prekovića thompsona...haha
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Marko Perković THOMPSON   13/11/2007, 19:59

Admin2 je napisao/la:
da thompson je zakon,samo ja znam marka perkovića thompsona ,a ne marka prekovića thompsona...haha

dok sam ja glavni nečete mi ni pogreške gledat....ja sam zakon i zato ima da slušate mene jer sam ja pokretač foruma i da nije bilo mene nebi bilo ničeg od ovog i ima da me poštujete...ja sam glavni...
[Vrh] Go down
Webmaster
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Marko Perković THOMPSON   13/11/2007, 20:00

Admin je napisao/la:
Admin2 je napisao/la:

dok sam ja glavni nečete mi ni pogreške gledat....ja sam zakon i zato ima da slušate mene jer sam ja pokretač foruma i da nije bilo mene nebi bilo ničeg od ovog i ima da me poštujete...ja sam glavni...

moš si mislit,(evo adminu kak on kaže "spam")hahahahahhaha
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Marko Perković THOMPSON   13/11/2007, 20:02

Admin2 je napisao/la:
Admin je napisao/la:
Admin2 je napisao/la:

JA SAM NAJPAMETNIJI.......KOJI MI VI KURAC IMATE SRAT????SAM SE VI SPRDAJTE IZ MENE AL JA SAM OVDJE GLAVNI BIO I OSTAO.............ODITE SE NAPUŠIT DOMA AL MENI NEČETE DIZAT TLAK OVDJE
[Vrh] Go down
Webmaster
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Marko Perković THOMPSON   13/11/2007, 20:07

Admin je napisao/la:
Admin2 je napisao/la:
Admin je napisao/la:
Admin2 je napisao/la:

JA SAM NAJPAMETNIJI.......KOJI MI VI KURAC IMATE SRAT????SAM SE VI SPRDAJTE IZ MENE AL JA SAM OVDJE GLAVNI BIO I OSTAO.............ODITE SE NAPUŠIT DOMA AL MENI NEČETE DIZAT TLAK OVDJE

ŠTA JE SA TOBOM,KO TEBI DIŽE ŽIVCE,JA SAMO OVDJE PIŠEM,EY SKULIRAJ SE I PROMISLI PRIJE NEG NEŠ NAPIŠEŠ
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Marko Perković THOMPSON   13/11/2007, 20:08

ma ona lucy glupa,mislio sam inače na forum....a ti me još onda podjebavaš sa spammom....
[Vrh] Go down
lolla

PostajNaslov: Re: Marko Perković THOMPSON   13/11/2007, 21:19

iskreno, lako te izbaciti iz takta i mislim da se dosta ljudi ustručava pisati ovdje jer si prestrog....ne mislim samo na pricu o spamovima, nego i na to kako nisi spreman na šalu.....bez uvrede. ti nas smiješ slati u kurac a mi tebi ni nasmijati, misliš da je to fer?
[Vrh] Go down
Webmaster
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Marko Perković THOMPSON   13/11/2007, 21:23

lolla je napisao/la:
iskreno, lako te izbaciti iz takta i mislim da se dosta ljudi ustručava pisati ovdje jer si prestrog....ne mislim samo na pricu o spamovima, nego i na to kako nisi spreman na šalu.....bez uvrede. ti nas smiješ slati u kurac a mi tebi ni nasmijati, misliš da je to fer?

TOČNO,DA ADMIN JE TAKAV OD UVIJEK OD KAD GA JA ZNAM.TO JE ZA NJEGA NORMALNO,ALI SAMO VI PIŠITE ŠTA HOĆETE I KAK HOĆETE SLOBODNO NEBOJTE SE NJEGA ON SE VOLI PREVIŠE HVALIT POZZZZZZZZ
[Vrh] Go down
LEDENA

Broj postova : 64
Registration date : 11.11.2007

PostajNaslov: ccccc   13/11/2007, 23:00

Hallo ljudi, opet neke prepirke, čemu to?
Pa ne moramo bar ovdje iznositi nečije mane, pogreške, lapsuse, svima se dešava. Neko je pokrenuo ovo sve i pohvale za to, ali isto tako bez nas ovo ne bi imalo baš nekog smisla. Ko će komentirati, posjećivati, čitati, predlagati, kritikovati? I svi mi imamo pravo za mišljenje i reći ono što nam je na jeziku ali s obzirom da je blog u čast umrlog čovjeka, trebali bi pripaziti na rječnik i izražavanje..Žalosno, neki ljudi se nikada ne promijene ili preko noći pogaze svoje riječi i izjave. I definitivno treba započeti neku temu gdje će svako, bez ustručavanja, moći reći sve što poželi (pa i svađati se)! Očito nam je prijeko potrebno ;(
[Vrh] Go down
Webmaster
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Marko Perković THOMPSON   14/11/2007, 15:56

LEDENA je napisao/la:
Hallo ljudi, opet neke prepirke, čemu to?
Pa ne moramo bar ovdje iznositi nečije mane, pogreške, lapsuse, svima se dešava. Neko je pokrenuo ovo sve i pohvale za to, ali isto tako bez nas ovo ne bi imalo baš nekog smisla. Ko će komentirati, posjećivati, čitati, predlagati, kritikovati? I svi mi imamo pravo za mišljenje i reći ono što nam je na jeziku ali s obzirom da je blog u čast umrlog čovjeka, trebali bi pripaziti na rječnik i izražavanje..Žalosno, neki ljudi se nikada ne promijene ili preko noći pogaze svoje riječi i izjave. I definitivno treba započeti neku temu gdje će svako, bez ustručavanja, moći reći sve što poželi (pa i svađati se)! Očito nam je prijeko potrebno ;(

ako misliš na ono šta sam ja napisao,za onu pogriješku koju je admin napravio to je samo bila šala,ovo kažem samo da ne bi netko drugačije to protumačio Mad Mad Mad Mad
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Marko Perković THOMPSON   14/11/2007, 17:46

ma ja se tu samo malo zajebavam s tim "ja sam glavni"...zna Admin2 i sam da sam ja takav i da se zajebavam...nisam ja nikakav umišljeni diktator...samo se malo šalim ovdje...Admin2 će to najbolje shvatit....Admin2 dođi na msn da ti nešto kažem
[Vrh] Go down
Webmaster
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Marko Perković THOMPSON   24/11/2007, 21:40

malo slikica

lol! lol! lol! lol! afro afro afro afro afro

evo i slideshow slikica:

link:

http://img107.imageshack.us/slideshow/player.php?id=img107/8934/1195930313dng.smil
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Marko Perković THOMPSON   24/11/2007, 22:30

bilo je predobro u Kutini na koncertu...zna Admin2 bili smo zajedno tamo...hehe...a tek oni pederi ispred nas lol!
[Vrh] Go down
NiNĐa

Broj postova : 39
Registration date : 11.11.2007

PostajNaslov: Thompso najjači   2/12/2007, 20:56

admin i ja isto več volim thompsona od malena. ljudi i novinari (šta god več) govore loše o njemu a ja ga baš volim slušat. velika mi je želja iči na njegov koncert a pogotovo od tad kad sam vidla kako su ljudi uživali na njegovom koncertu u maksimiru.

tako naprijed thompsone. ima i puno ljudi koje te vole What a Face
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Marko Perković THOMPSON   15/12/2007, 23:18

ma kad neko pljuje po Thompsonu imam osjećaj ko da mi pljuje po ocu...obožavam ga kao osobu pa tako i njegove pjesme...živa legenda!!za njega se i život daje...
[Vrh] Go down
*baby blue*

Broj postova : 7
Registration date : 10.01.2008

PostajNaslov: Re: Marko Perković THOMPSON   10/1/2008, 22:38

THOMPSON JE ZAKON! Ima preodlične pjesme! super mi je on. koncert u zagrebu je bio odddlličan, stalno gledam na youtube-u... odličan je thompson pjevač i osoba. mislim da ljudi nemaju pravo nazivat ga ustašom i fašistom jer on to nije! on je samo domoljub veliki. thompson rulz"
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Marko Perković THOMPSON   

[Vrh] Go down

Marko Perković THOMPSON
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» EFSC 26 in Malta - I Hate This Song
» Toposipin Bupunapar 39 | BBR Novi Beograd HSC 76
» Motokopačice