Todor Toše Proeski

http://www.tose2007.bloger.hr

Početna stranicaPočetna stranica  FAQFAQ  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  STRANICA O TOŠISTRANICA O TOŠI  KNJIGA GOSTIJUKNJIGA GOSTIJU  

Share | 

VAZNOOOOOOO: samo ova sakav da go kazam...

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
tose fan forever

Broj postova : 71
Registration date : 30.05.2008

PostajNaslov: VAZNOOOOOOO: samo ova sakav da go kazam...   4/7/2008, 21:06

decki navistina ova ne e fer...jas ne sum nikoj i nisto na forumov,jas sum fan na tose kako i site vas,no mn mi e cudno zosto nikoj voopsto ne doajga tuka..zosto site ne se aktivirame(da pisuvame novosti vo vrska so tose,sliki... itd) navistina e bez vrska vaka..dali ova znaci deka veke pocnavte da go zaboravate tose? zarem sakate da e uspesen forumov bez vasa pomos t.e nasa pomos? pa toa e ne e vozmoszno..
toa e se od mene a vie razmislete si dali sakate da prodolzite ponataka i da go zacuvate spomenot na tose...veruvajte ni eden forumo koj e za tose ne e vaka kako ovoj,na ovoj forum nikoj ne pisuva za tose..nikoj ne postavuva sliki..sto znaci toa,kako treba da se svati seto toa? ne svajkajte go ova kako navreda no poglednete gi i drugite forumi ne zobruvam samo za forumite za tose tuku opsto,na site forumi ima nesto novo,pogolema aktivnost..itd
tolku od mene, ne bi sakala seto ova da se svati kako navreda,tuku kako sovet,\..pozz do site
bi sakala da znam sto vie mislite za ova..a I POKRAJ SE ZABELEZAV DEKA ADMINISTRATOROT NA OVOJ FORUM NE E POJAVEN TUKA SO DENOVI,ZNACI STO MOZE DA SE OCEKUVA OD OVOJ FORUM?(ako prodolzime vaka) nisto katastrofa....

ako ne razbirate makedonski ne e problem ke napisam na srpski
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 514
Registration date : 19.10.2007

PostajNaslov: Re: VAZNOOOOOOO: samo ova sakav da go kazam...   8/8/2008, 00:50

na ovom blogu vec vrlo dugo nije bilo aktivnosti..on vise nije AKTIVAN..zao mi je..dok smo mogli mi smo sve cinili da on opstane..ali jednostavno vise nejde..
[Vrh] Go down
Toshyca

Broj postova : 252
Registration date : 17.11.2007

PostajNaslov: Re: VAZNOOOOOOO: samo ova sakav da go kazam...   25/10/2008, 16:43

Admin je napisao/la:
na ovom blogu vec vrlo dugo nije bilo aktivnosti..on vise nije AKTIVAN..zao mi je..dok smo mogli mi smo sve cinili da on opstane..ali jednostavno vise nejde..
kako nije aktivan..jeste admine nemoj tako..ja s ene bi smjela ni javljat..jer sam se rado registrirala tu i odjednom nestala..jako mi je zao zbog toga..Ne ocekujem od vas da mi oprostite ni nista..al evo ja sam se vratila..vjerovatno vam to nista ne znaci..al ja cu se svim silama trudit i pokusat cu vratit stari sjaj ovom forumu..da bude sto vise clanova..sto vise postova,slika svega..jer ne smijemo dozvolit da se Tose zaboravi..iako nemam puno slobodnog vremena..izdvojit cu bar 5 min na dan da napisem ba rkoju recenicu..nadam se da ce i ostali ucinit isto..da ozivimo ovaj forum...
[Vrh] Go down
Toshyca

PostajNaslov: Re: VAZNOOOOOOO: samo ova sakav da go kazam...   25/10/2008, 16:46

I zeljela bi jos dodat da nije admin kriv sto se forum zapustio..pa ne moze on sam sve..ako clanovi slabo dolaze slabo pisu..sta on moze tu..moze poslat poziv na mail al sta ako oni taj poziv ignoriraju..il su jednostavno zaboravili da su uopce regani na ovom forumu..mozda su zaboravili lozinku..moze svasta biti..Nemojte krivit Admina..mi smo krivi jer se ne trudimo dovoljno..i tome treba stat na kraj..ajmo ljudi..zivnite..
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: VAZNOOOOOOO: samo ova sakav da go kazam...   26/10/2008, 13:04

Toshyca je napisao/la:
I zeljela bi jos dodat da nije admin kriv sto se forum zapustio..pa ne moze on sam sve..ako clanovi slabo dolaze slabo pisu..sta on moze tu..moze poslat poziv na mail al sta ako oni taj poziv ignoriraju..il su jednostavno zaboravili da su uopce regani na ovom forumu..mozda su zaboravili lozinku..moze svasta biti..Nemojte krivit Admina..mi smo krivi jer se ne trudimo dovoljno..i tome treba stat na kraj..ajmo ljudi..zivnite..

prvo bih se zelio osvrnuti na gornji post i reci kako meni i webmasteru ovo mnogo znaci da si se vratila i da si aktivna i da ces biti...mnogo nam to znaci..jer tako znamo da ovaj blog ne propada..jer dok god budemo imali i jednog aktivnog clana ovaj blog ce postojati..ja da sam zelio mogao sam ga davno obrisati ali nisam..i necu nikada..a sta se tice ovog drugog posta...istina je..za forum je potrebno više ljudi,više različitih mišljenja..a ja i webmaster to ne činimo sami..pogotovo zato što je on više ovdje "tehničko osoblje" heh..tuzno je da se vecina ljudi registrirala na ovaj forum a nisu ga niti jednom nakon registracije otvorili..samo aktiviraju račun...tužno je..barem meni..
[Vrh] Go down
Crna

Broj postova : 49
Registration date : 02.08.2008

PostajNaslov: Re: VAZNOOOOOOO: samo ova sakav da go kazam...   30/10/2008, 00:32

Točno! I nemoj ga molin te izbrisati, ja čim san naišla na internetu na ovaj forum odmah san se registripala! Internet san dobila 1.8.08. Laughing
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: VAZNOOOOOOO: samo ova sakav da go kazam...   1/11/2008, 01:14

Crna je napisao/la:
Točno! I nemoj ga molin te izbrisati, ja čim san naišla na internetu na ovaj forum odmah san se registripala! Internet san dobila 1.8.08. Laughing

ma neće biti izbrisan sigurno....u to možete biti sigurni svi vi koji ovdje dolazite...
[Vrh] Go down
Crna

PostajNaslov: Re: VAZNOOOOOOO: samo ova sakav da go kazam...   1/11/2008, 23:38

Tnx! Admin! I love you
[Vrh] Go down
alma

Broj postova : 5
Registration date : 05.08.2008

PostajNaslov: Re: VAZNOOOOOOO: samo ova sakav da go kazam...   11/11/2008, 02:21

takodje i ja bi zeljela da ovaj forum opstane........
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: VAZNOOOOOOO: samo ova sakav da go kazam...   12/11/2008, 01:57

alma je napisao/la:

za to je potrebna samo vasa aktivnost..dragi moji clanovi.. Very Happy
[Vrh] Go down
Toshyca

PostajNaslov: Re: VAZNOOOOOOO: samo ova sakav da go kazam...   12/11/2008, 02:39

Admin je napisao/la:
alma je napisao/la:

Bice i to Wink..Ajmo ljudi zivnite malo..ovo stvarno nema smisla..Jel vi volite Tosu ili ne??Valjda mozete izdvojit bar 5 min na dan napisete jedan post..Ajde to je jedino sto mozemo uciniti za naseg Andjela..ne dopustimo da se zaboravi!
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: VAZNOOOOOOO: samo ova sakav da go kazam...   14/11/2008, 00:13

Toshyca je napisao/la:
Admin je napisao/la:
alma je napisao/la:

Bice i to Wink..Ajmo ljudi zivnite malo..ovo stvarno nema smisla..Jel vi volite Tosu ili ne??Valjda mozete izdvojit bar 5 min na dan napisete jedan post..Ajde to je jedino sto mozemo uciniti za naseg Andjela..ne dopustimo da se zaboravi!

ahhh jooj neznam vise koji je smisao da stalno pisemo ovdje ove pozive kada ih ionako nitko ne cita
[Vrh] Go down
Crna

PostajNaslov: Re: VAZNOOOOOOO: samo ova sakav da go kazam...   14/11/2008, 00:19

Ja ih čitam i rekla sam nekim svojim prijateljicama da posjete ovaj forum tj.da se registriraju!!! Nadam se da će me poslušati!!! lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: VAZNOOOOOOO: samo ova sakav da go kazam...   

[Vrh] Go down

VAZNOOOOOOO: samo ova sakav da go kazam...
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» ? | MH 01 | Voyager