Todor Toše Proeski

http://www.tose2007.bloger.hr

Početna stranicaPočetna stranica  FAQFAQ  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  STRANICA O TOŠISTRANICA O TOŠI  KNJIGA GOSTIJUKNJIGA GOSTIJU  

Share | 

ADRIJANA BUDIMIR

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
tose

Broj postova : 142
Registration date : 08.11.2007

PostajNaslov: ADRIJANA BUDIMIR   3/4/2008, 14:16

Nekad mi je Toše nosio bijele ruže, moje omiljeno cvijeće. Sad ih ja nosim njemu na grob, priča 27-godišnja bivša rukometašica Andrijana Budimir, djevojka tragično preminulog makedonskog pjevača Toše Proeskog. Zadnji put je u njegovu rodnom Kruševu bila prije dva mjeseca.
- Doktor mi je zabranio da idem u Kruševo jer svaki put nakon što odem na Tošin grob, završim u bolnici - kaže Andrijana.
Od Tošine tragične pogibije prošla su tri mjeseca. Andrijana je vidno smršavjela, a crninu još nosi i kaže da će je uvijek nositi u sebi. Njen Toše bi u petak napunio 27. rođendan. Na taj dan bi im bila i godišnjica veze. Umjesto svijeća na torti, Andrijana će zapaliti jednu u crkvi za spokoj duše svoje najveće ljubavi.
Tošina menadžerica Ljiljana Petrović izjavila je da njegova i Andrijanina veza nije bila ozbiljna.
- Nikada nisam razumjela njezine posesivne reakcije. Na promociji njegova albuma uvjeravala ga je da sam svojim dolaskom sve upropastila. Jednom sam ga nazvala i ona se javila. Tražila sam njega, a ona je odgovorila kako on i ja ne možemo biti zajedno. Rekla sam mu da ću se povući ako želi, no on se nije mogao odlučiti. Rekao mi je tada da je postala nepodnošljiva - kaže Andrijana za Extru. Nakon smrti Toše njih dvije se nisu više čule.
[Vrh] Go down
tose

PostajNaslov: Re: ADRIJANA BUDIMIR   3/4/2008, 14:23

Andrijana Budimir (27) preboljela je Tošu Proeskog, piše makedonski Svet. Njezina navodna nova ljubav zove se Darko, iz Skoplja je i stariji je od nje tri godine. Prijatelji rukometašice kažu da je Darko jako zgodan i visok. Andrijana je zaljubljena do ušiju. Upoznala ih je Andrijanina prijateljica, bivša makedonska missica Dragana Klopčevska. Njih dvije su u posljednje vrijeme nerazdvojne. Paparazzi su Andrijanu snimili u trgovačkom centru kako s prijateljicom Draganom kupuje tange.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 514
Registration date : 19.10.2007

PostajNaslov: Re: ADRIJANA BUDIMIR   5/4/2008, 13:53

ja nekužim tu curu..u početku sam ju žalio ali nakon ovog cirkusa nije mi jasno kakva je popravo...možda mediji lažu a možda je i istina..neznam..
[Vrh] Go down
tose

PostajNaslov: Re: ADRIJANA BUDIMIR   11/4/2008, 21:17

dugo joj je trebalo da ga preboli... confused confused confused
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: ADRIJANA BUDIMIR   13/4/2008, 13:34

tose je napisao/la:
dugo joj je trebalo da ga preboli... confused confused confused

ma svašta se priča..ja sam totalno zbunjen i uopće neznam više šta je istina a šta nije...
[Vrh] Go down
sesy

Broj postova : 3
Registration date : 04.01.2008

PostajNaslov: Re: ADRIJANA BUDIMIR   17/4/2008, 14:23

pa ako čemo iskreno tko ti moze zabranit da ideš na grob nekom koga iskreno voliš ma daj priča za malu djecu
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: ADRIJANA BUDIMIR   25/7/2010, 14:33

Da li je netko možda posjetio njen kozmetički salon?
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: ADRIJANA BUDIMIR   

[Vrh] Go down

ADRIJANA BUDIMIR
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.