Todor Toše Proeski

http://www.tose2007.bloger.hr

Početna stranicaPočetna stranica  FAQFAQ  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  STRANICA O TOŠISTRANICA O TOŠI  KNJIGA GOSTIJUKNJIGA GOSTIJU  

Share | 

hi

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
mimi

Broj postova : 37
Registration date : 23.12.2007

PostajNaslov: hi   23/12/2007, 03:55

Bok svima,

moram priznati da nisam slušala Tošu dok se nije dogodilo to što se dogodilo,iako mi je uvijek bio drag,ali sad totalna opsesija pogotovo makedonske.Baš diraju u dušu...definitivno glas koji će se teško ikad više ponovit...
[Vrh] Go down
LEDENA

Broj postova : 64
Registration date : 11.11.2007

PostajNaslov: Re: hi   23/12/2007, 17:07

Dobro došla! Konačno da neko novi navrati ovdje, baš mi je drago. Piši nešto o sebi da te malo bolje upoznamo. A naravno piši i komentariši o Toši!!! pozz
[Vrh] Go down
mimi

PostajNaslov: Re: hi   27/12/2007, 03:34

ne znam koliko ću imati vremena javljat se,ali nastojat ću to uredno obavljat kad god stignem...obično u ovako kasne sate.Ne znam što reć...naša estrada se može posramit naspram Toše.Momak je stvarno bio čudo.Ne mogu vjerovat da je posojala jedna tako kompletna osoba u svakom smislu te riječi.Pošto je ovaj svijet tako izopačen nešto tako drago i milo nije ni moglo dugo posojat u ovom ludilu...kakav nam je primjer bio(i bit će vječno) i koliko smo mogli naučiti od njega...mislim da ne bi nitko od nas trebao biti tužan,jer on to nikad nije bio onako vedar i pun topline.Ljudi uživajte u njegovim pjesmama i budimo ponosni što smo upravo mi imali čast doživjet ga...
Smile
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 514
Registration date : 19.10.2007

PostajNaslov: Re: hi   29/12/2007, 13:44

mimi je napisao/la:
ne znam koliko ću imati vremena javljat se,ali nastojat ću to uredno obavljat kad god stignem...obično u ovako kasne sate.Ne znam što reć...naša estrada se može posramit naspram Toše.Momak je stvarno bio čudo.Ne mogu vjerovat da je posojala jedna tako kompletna osoba u svakom smislu te riječi.Pošto je ovaj svijet tako izopačen nešto tako drago i milo nije ni moglo dugo posojat u ovom ludilu...kakav nam je primjer bio(i bit će vječno) i koliko smo mogli naučiti od njega...mislim da ne bi nitko od nas trebao biti tužan,jer on to nikad nije bio onako vedar i pun topline.Ljudi uživajte u njegovim pjesmama i budimo ponosni što smo upravo mi imali čast doživjet ga...
Smile

samo budi aktivna i pomozi nam oko foruma...cijenim to što si se prijavila... cheers cheers
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Dani

Broj postova : 127
Registration date : 17.11.2007

PostajNaslov: Re: hi   29/12/2007, 17:06

Dobro nam došla mimi drago mi je da si sa nama i vidim da si aktivna što mi je još draže. Mene nije bilo neko vrijeme ali eto zato te sada pozdravljam i želim ti sve najbolje.
[Vrh] Go down
mimi

PostajNaslov: Re: hi   31/12/2007, 02:25

Dani je napisao/la:
Dobro nam došla mimi drago mi je da si sa nama i vidim da si aktivna što mi je još draže. Mene nije bilo neko vrijeme ali eto zato te sada pozdravljam i želim ti sve najbolje.

Hvala Dani i ja tebe pozdravljam kao i sve ostale...cheers
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: hi   

[Vrh] Go down

hi
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.